AERGO Coin Güvenilir mi?

AERGO Coin Nedir? Güvenilir mi?

AERGO coin, açık kaynaklı bir işlem platformuna ait olan bir alt coindir. İsmini de bu platformdan almaktadır. AERGO coin, kendisini hem izinli hem de izinsiz blok zincirlerinde kullanılmak üzere kodlandırmış bir kripto paradır. Kurumsal bir coindir. Zaten ait olduğu platformda Hyundai gibi büyük markaların kripto dünyasındaki sorunlarını çözmek için bu coini oluşturmuştur. Bu platformun sunmuş olduğu akıllı sözleşme politikalarından, çözüm önerilerinden ve kolaylıklarından faydalanmak için bu coine sahip olmalısınız. Al- sat işlemleri yerine daha kurumsal bir coin olması nedeniyle pek de istenilen popülerliği yakalayamamış olabilir.

AERGO Coin’de Son Durum Nedir?

Dünyaca ünlü kripto para borsası Binance sitesinde AERGO coine yer verince popülerliği ve değeri artan bir alt coin oldu. Şu anda güncel fiyatı ise 0,34 dolara denk gelmektedir. Geçtiğimiz hafta fiyatında %10.92 gibi bir oranda yükseliş yakalayarak kullanıcılarını sevindirdi. Son 24 saat içerisinde de bu yükselişi bozmadan %2.16 oranında fiyatı yükseldi. AERGO coinin son 24 saatteki işlem hacmi ise 1.279.310 dolara denk gelmektedir. Kurumsal bir coin olduğu için işlem hacmi seviyesi bu kadar düşük olabilir. İşlem hacminin düşük olması nedeniyle yatırım tavsiyesi olarak sunulmamaktadır. Eğer yine de bu coine sahip olmak isterseniz yüklü miktarda yatırımlar yapmamanızı öneririz.

AERGO Coin Satın Alınan Borsalar Hangileridir?

AERGO coin sahibi olmak isterseniz başta Binance olmak üzere pek çok borsa sitelerinden satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Binance sitesinden aldığınız takdirde daha hızlı ve daha güvenli bir işlem gerçekleştirmiş olursunuz. Binance borsasının yanı sıra:

  • Hotbit
  • MXC
  • NiceHash
  • Gate.io
  • HitBTC
  • GoPax
  • OKEx        gibi kripto para piyasasında önemli sayılan borsa sitelerinden bu coini alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.