ALICE Coin Güvenilir mi?

ALICE Coin Nedir? Güvenilir mi?

ALICE coin, My Neighbor Alice isimli herkesin oynayabileceği bir oyunun kripto para dünyasına sunduğu bir alt coindir. Alice oyununda ada satın alıp bu adayı inşa edebilmek için çeşitli malzemeler alıp, ödüller kazanıp kendi adanızı yaratıyorsunuz. Oyunun amacı hem oyun severleri birleştirmek hem de kripto para dünyasını oyuna entegre etmektir. Bu oyunu sadece oynamak için kullananlar değil ALICE coin toplamak için de kullanan üyeler bulunmaktadır. Çünkü oyundaki görevleri tamamladıklarında karşılık olarak ALICE coin kazanıyorlar. ALICE coini; oyun içerisindeki malzemeleri satın alma, yönetim, stake etme alanlarında kullanabilirsiniz.

ALICE Coin Dünyasında Neler Oluyor?

Kripto para piyasasına sürüldüğü tarihte yalnızca 0.10 dolar değerindeki bu coin Binance borsasında listelendikten sonra dakikalar geçmeden 60 dolara yükselmişti. Günümüzdeki güncel verilere bakarak ALICE coinin fiyatının 15,27 dolara denk bir fiyatta olduğunu söyleyebiliriz. Geçen hafta ALICE coin fiyatında %70.78 oranında bir artış gözlemlense de son 24 saat içerisinde %13.13 oranında bir düşüş kaydedildi. ALICE coinin son 24 saatteki işlem hacmi ise 157.716.000 dolar gibi yüksek bir seviyededir.

ALICE Coin’e Yatırım Yapılmalı Mıdır?

ALICE coinin fiyat grafiği sürekli olarak değiştiği için kullanıcılarının temkinli davrandığını söyleyebiliriz. Fakat bu coine temkinli yaklaşmak için fiyatlarının ani değişmesi dışında bir sebep yoktur. Çünkü coinin işlem hacmi alt coinlere oranla epey yüksektir. İşlem hacmi bu kadar yüksek olan bir alt coin sizi zarara uğratmayacaktır. Bu nedenle de yatırım yapmak için bir coin arıyorsanız bu yatırımınızı ALICE coinden yana kullanabilirsiniz. Sadece birkaç hafta içinde yaşadığı fiyat yükselmeleri ve coinin değerlenmesiyle hem kazanç elde edersiniz hem de sahip olduğunuz hissenin değeri artacaktır.

ALICE Coin Güvenilir Alt coinlerden. makalemizin yayınlandığı tarihte fiyatı 14.3 usdt (115.8 TL)’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.