AUDIO Coin Güvenilir mi?

AUDIO Coin Nedir? Güvenilir mi?

AUDIO coin, Audius platformuna ait bir alt coindir. Audius platformu ise müzikseverlerin platformu diyebiliriz. Bu platformda müzik dinleyebilir ve yayımlayabilirsiniz. Burada yayımladığınız müziklerle bir hayran kitlesi oluşturursunuz ve bu sayede de paralar kazanırsınız. Platform merkezi yönetime bağlı kalmadan blockchain tabanlı bir müzik platformu oluşturmayı hedeflediğinden burada daha özgür şarkılar yayımlanabilmektedir. Çünkü platformdaki şarkılar sansürlenmez ve kaldırılamaz. İşte bu platformu kullanırken yapmanız gereken ödemeleri de AUDIO coin sayesinde ödeyebilirsiniz. Ya da bu coini satın alarak yönetimde söz sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu coin stake etme özelliği de sunduğundan ileriye dönük bir yatırım olarak da kullanabilirsiniz.

AUDIO Coin’deki Son Durum Nedir?

Dünyaca ünlü Binance borsasının alt coin listesinde yer almasıyla değer kazanmıştır. Geçtiğimiz aylarda değerini “%1000 oranla arttıran alt coin” olarak adından bahsettiren bu coin şu anda 2,71 dolara denk gelmektedir. Geçtiğimiz haftaki veriye bakıldığında fiyatında %40.74 oranında bir artış görülmektedir. Son 24 saat içerisinde de fiyatı 0.47 oranında artarak yine değer kazanmıştır. AUDIO coinin son 24 saatteki işlem hacmi ise 106.646.000 dolara denk gelmektedir. Alt coinler arasında işlem hacmi yüksek olanlar listesinde yer almaktadır. İşlem hacmi seviyesi gayet yüksektir. Bu seviyeye sahip bir coin kolay kolay zarar etmeyecektir. Yatırımlarınızı güvenle bu coine yapabilirsiniz. Fiyatının düşmeye başladığını gördüğünüzde işlem hacmi sayesinde hemen satabilirsiniz.

AUDIO Coin Hangi Borsalarda Yer Almaktadır?

AUDIO coin sahibi olmak isterseniz hem al- sat işlemlerinde hızlı olan hem işlem ücretleri uygun olan Binance borsasını tercih edebilirsiniz. Binance borsası dışında:

  • CoinEx
  •  Hotbit
  •  FTX (Spot)
  • Gate.io
  • Bilaxy
  • HitBTC
  • Uniswap gibi ünlü borsalardan da AUDIO coin sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir