Auto Coin Güvenilir mi?

Auto Coin Nedir?  Güvenilir mi?

Auto, Binance Smart Chain içerisinde faaliyet gösteren DEX toparlayıcısı ve verim çiftliği olarak bilinmektedir. Peki, Auto Coin ne demektir?

Auto Coin’ler ise, Auto’nun BEP-20 bölgesel yardımcı program tokenidir ve çeşitli işlemlerde de kullanılmaktadır. Auto Coin sahipleri, yönetim kararlarına katılım sağlayabilmektedirler. Kazanılan her gain etkinliğindeki karın belirli bir kısmı, yakılacak Auto Coin’leri yeniden satın almada kullanılacaktır. Auto jetonları stake ederek, staking ödülleri kazanabilmektelerdir. Auto Coin şu anda Binance’de işlem görmektedir. Auto Coin’ler, merkezi olmayan borsalardan satın alarak sahip olabilirsiniz. Auto Coin’ler, yönetim ve platform fiyatlarını ödemek içinde kullanılmaktadır.

Auto Coin Piyasadaki Durumu

Auto Coin’in bugünkü piyasa durumunda mevcut fiyatı 3, 320, 53 USD’dir. Döviz piyasasında Auto Coin’in 24 saat baz alınarak belirlenen işlem hacmi ise 16, 238, 300’dür. Auto Coin’in fiyatı geçen haftaki duruma göre %46 artış göstermiştir. Auto Coin’in 24 saatlik değişimi ise % – 4,36’dır. Bugünkü piyasa değeri ise, 84, 614, 800 USD olarak güncellenmiştir. Peki, bilgiler çerçevesinde Auto Coin’leri kullanmak güvenilir mi? Sorusunun cevabı ise, piyasadaki günlük işlem hacmine bakıldığı zaman arzı düşük olduğu için Auto Coin’leri kullanırken dikkat edilmesi gerekmektedir.

Autofarm Ne Demektir?

DEX’de kümelenme sağlayan ve farklı blok zincirlerinde ise tarım kümelenmesine olanak sağlayan bir DeFi ürünü grubudur. Autofarm’ın ortaya çıkışı BSC’de olmuştur. Autofarm bu zincirler arasında HECO kapasitesini genişletme çabaları devam etmektedir. Autofarm, kripto piyasası hakkında birçok bilgi ve deneyim sahibi olan @mildgiraffe tarafından başlatılan bir projedir. Bu projeyi kendi başına başlatmıştır. Autofarm’ın ortaya çıktığı dönemde 654 kat artmıştır. Bu dönemde 462 milyon dolar kazanmıştır. Autofarm,  kullanıcılarının yatırdıkları varlıkların değerini arttırmayı amaçlamaktadır. Bu noktada kripto koruma fonuna benzemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir