Bitay Güvenilir Mi?

Bitay Güvenilir Mi?

Kripto para borsası olan Bitay da sabit bir işlem ücreti yer almamaktadır. İşlem ücreti genellikle üyelerin sahip olduğu tiplere bakılarak ayarlanmıştır. Bu üyelik tipleri standart üyelik, platin paket üyelik tipleri olarak yer almaktadır. Önlemli bir kripto para borsası olan Bitay, güvenilir bir kripto para borsası olarak anılmaktadır. Bu borsada işlem yapmak için kuşkulanmanıza gerek yok, işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Ayrıca kyc işlemlerini gerçekleştiren ve işlemlerde adres onayı isteyen bir para borsasıdır.

Bitay Kripto Para Borsası Devlet Onaylı Mıdır?

Bitay kripto para borsasını kullanmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konular arasında Bitay da devlet desteği var mı sorusudur. Burada şunu belirtmeliyiz ki, Bitay da devlet güvencesi olduğu düşünülmektedir. Bu yanlış bir düşünce olup, devlet garantisi olan bir kripto para borsası ya da devletin arkasında olduğu bir borsa değildir. Bitay sadece devlet tarafından girişimcilere sunulan teşviklerden almıştır. Peki, bu teşvikler nasıl gerçekleşir?

Yapılan başvurular devlet tarafından detaylıca incelenerek, kullanıcılara birçok destek ödemeleri yapılmaktadır. Destek ödemeleri ise, vergilerden muafiyet ya da farklı nakit para destekleri olabilir. Bitay kripto para borsası, bu desteklerden yararlanan bir borsadır. Yani kısaca hazırlanan projeler devlet tarafından beğenildiği takdirde gelecek planlarının güzel olabileceği düşüncesiyle teşvikler sağlanmaktadır ve Bitay da bu teşviklerden yararlanmaktadır.

Bitay Sahibi Kimdir ve Nasıl Çalışır?

2018 yılında Teknopark İstanbul’da kurulmuştur. Bitay teknoloji, yıldız teknik üniversitesinden iki akademisyen ve bir bilirkişi tarafından geliştirilmiştir. Bitay ceosu ise Niyazi Yılmaz’dır. Niyazi Yılmaz bitaypay isminde bir ödeme sistemi geliştirdiklerini söylemiştir. Bu sistem kripto paralar ile ödeme imkanı sunmaktadır ve Qr kod ile para transferini onayladığınız an müşterilerin hesaplarından para alınarak, havale işlemi ile işletmelerin hesaplarına yatırılmaktadır. Sanayi ve teknoloji bakanlığından projelerinin onaylanması ile ar-ge teşvikleri alabilmektedir. Ayrıca Bitay sloganında Türkiye’de en çok güvenilen kripto para borsası ibaresine yer vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir