Bittürk Güvenilir Mi?

Bittürk Güvenilir Mi?

Bittürk ilk çıkan kripto para borsalarından biridir. Ekim 2017 yılından beri yatırımcılar arasında sıkça adını duyurmaktadır. İlk çıktığı zamanlar ciddi anlamda bir optimizasyon sıkıntısı çekse de şimdilerde güvenilir kripto paralar arasında yer almaktadır. 7/24 kullanıcılarına cevap veren bir ekibi bulunan Bittürk, para alım satımı ve TL yatırma gibi kritik olan süreçlerde sizlere yardımcı olabilmektedir. Kullanıcıların ticaret sürecinde tercih ettiği saklama birimleri soğuk cüzdanlar olduğu için, güvenilir bir kripto para birimi olduğu söylenebilir.

Bittürk Kayıt Olma İşlemi Nasıl Yapılır?

Bittürk borsa sitesine gitmelisiniz ve karşınıza çıkan ekranda hesap oluştur bölümünü göreceksiniz. Sizden istenen genel bilgileri ve 18 yaşınızı doldurduğunuzda dair yer alan ibareyi aktivite ederek hesabınızı oluşturabilirsiniz. Daha sonra mail adresinize hesabınızı aktifleştirmenizi sağlayacak bir link gelecektir. Bu linke tıklayarak hesabınızla, e-postanızı bağlayın. Karşınıza gelen yeni ekranda sizden e-posta ve şifreniz istenecektir. Ardından ekranda göreceğiniz KUKK ibrazını okuyup, onaylamanız gerekmektedir. Bu adımları sizden istenildiği şekilde uygulamanız ile 1. Seviye üyelik açmış olacaksınız. Bu seviyede yapabileceğiniz işlemler 1. seviyede işlemler olup, hesabınıza istediğiniz kadar limitsiz kripto para işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Seviye 2 üyelik için yapmanız gereken sayfanızın sağ üst kısmında yer alan 1. seviye bölümüne girmelisiniz. Sayfayı alt tarafa kaydırarak 2. seviye bölümüne gelmelisiniz. Ardından karşınıza çıkan ekranda ki bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Bu seviyede davetler ve para yatırma çekme işlemleri yapılır. 3. seviye üyelik de aynı şekilde olmaktadır.

Bittürk Para Borsası Nasıl Kullanılır?

Borsaya girdiğiniz ana ekranda, sağ üst köşede bulunan menüden alım-satım seçeneğini tıklamalısınız. Bu işlemlerden sonra almak veya satmak istediğiniz kripto para birimini seçmelisiniz. Daha sonra alt kısımda bulunan panelden, al-sat bölümünü kullanarak ticaret yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir