CELO Coin Nedir? Güvenli mi?

CELO Coin Nedir? Güvenli mi?

Binance borsasının duyurusu ile tavan fiyat gören coinlerden bir tanesi de CELO coindir. Duyurunun hemen ardından %80 bir artış gösterdi ve hala piyasadaki yerini koruyor. CELO coin, ismini aldığı CELO platformunun bir tokeni, coinidir. Bu platform ise sadece e- mail ve telefon numarası ile kilitlenen anahtarlar kullanarak bir güvenlik sistemi oluşturur ve bu tarz uygulamalarda yapılacak olan ödemeleri akıllı sözleşme ile güvence altına alan bir platformdur. Bu akıllı sözleşmelerin kullanılabilmesi için ise CELO coin kullanmanız gerekmektedir. CELO coini; işlem ücretlerinde, yönetişimde ve ağ güvenliğinde kullanabilirsiniz. Ağ güvenliği kullanımında ödül olarak da CELO coinlere sahip olabilirsiniz.

Bir CELO Coin Kaç TL’dir?

Dev kripto para borsası Binance listesine CELO coini eklemeden önce bu coin sadece 6.59 TL idi. Fakat bu Binance listelerinde yer alarak %80 artış gösterdi ve şu anda tam olarak 47.88 TL’dir Bu fiyat öncesinde ani yükselmeler yaşayarak 59.98 TL fiyatına ulaşsa da son saat içerisinde en düşük 43.53 TL fiyatı görürken en yüksek ise 49.58 TL fiyatı gördü. Bu coinin işlem hacmi ise tam olarak 562,036,087.28 TL’dir. Alt coinler arasında güzel bir işlem hacmine sahiptir. Bu nedenle yatırımlarınızı bu coin üzerinden yapmanızı önerebiliriz. Celo coin güvenilirdir. Ayrıca işlem hacmi de son 24 saatte %90,20 oranında bir artış göstermektedir.

CELO Coin Hangi Borsalarda Bulunur?

CELO coini Binance borsasından satın alabilirsiniz. Fakat dilerseniz Gate.io, OKEx, CoinBene, Indodax (Bitcoin Indonesia), Bilaxy, Coinbase Pro gibi birçok borsalardan da bu coine sahip olabilirsiniz. İşlem komisyonlarının ücretinin daha az olması ve al- sat işlemlerinde daha hızlı olmasıyla Binance her kullanıcı tarafından önerilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir