CFX Coin Nedir? Güvenilir Mi?

CFX Coin Nedir? Güvenilir Mi?

CFX yani Conflux Network, daha fazla verim ve hızlı bir şekilde onay sağlamayı amaçlayan, ölçülebilen ve merkezi bulunmayan Blockchain ‘de işlem gören bir ağdır. Conflux network, özel olarak belirlenen DAG grafik yapısı ile çalışmaktadır. Ethereum’un aksine tek bir zincirde işlem görmemekte, Tree-Graph’taki tüm bloklarda yapılan işlemleri bir araya getirerek birleştirmektedir ve işlemektedir. CFX Coin, bölgesel hizmet tokenıdır. Amacı ise, ağda fikir birliği sağlamak, yönetişim, stake etme işlemi ve ekosistemlere teşvik işlemleridir. 29 Mart 2021 tarihinde CFX Coin saat 14:00’te döviz borsalarında önemli bir konuma sahip olup,  Binance Kripto para borsasında işlem çiftleri alım satımına başlamıştır. Bu işlem çiftleri ise, CFX/BUSD, CFX/BTC, CFX/USDT işlemleridir.

CFX Coin Nereden ve Nasıl Alınmaktadır?

CFX Coin, ülkemizde en çok tercih edilen ve birçok kişi tarafından güven kazanmış Binance’nin listesine eklendi ve bu kripto para borsasında işlem görmektedir. CFX Coin’i kullanmak isteyen kullanıcılar, bu Coin hakkında bilgileri merak etmeye başlamışlardır. Merak edilen konular arasında en fazla merak edilen konu ise, CFX Coin’i nereden ve nasıl alabiliriz? sorusudur. Biz de sizlere bu konu hakkında detaylı bilgileri vereceğiz. Conflux Network (CFX)’in Binance tarafından listeye alındığını ve oradan alınabileceğini belirtmiştik. Binance dışında diğer listelendiği borsalar ise;

  • OKEx
  • Gate.io
  • BKEx
  • MXC
  • Hoo.com
  • CoinEx
  • CITEX
  • Hobbıt

Bu Kripto para borsaları üzerinden CFX Coin’lere sahip olabilirsiniz.

CFX Coin Piyasadaki Durumu

Conflux Token(CFX), bu yazıyı yazdığımız zaman ki verilere göre piyasadaki mevcut fiyatı 0,99 USD’dir. Bu piyasalarda 24 saatlik işlem hacmi ise 11, 733, 700 USD’dir. Piyasadaki mevcut fiyatı geçen haftaya göre artış göstermektedir. Kripto para biriminin fiyat ise 24 saat içerisinde azalış göstermektedir. Şu anki piyasa değeri 821, 958, 000USD’de olarak belirlenmiştir. Peki, CFX Coin kullanmak güvenilir midir? sorusunun cevabı ise, piyasadaki hacmine bakıldığında CFX Coin’i kullanmak riskli olabilmektedir. Çünkü piyasadaki arzı düşük seyretmektedir. CFX coin de işlem yapan yatırımcılar çok dikkatli olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir