Coinbase Güvenilir Mi?

Coinbase Güvenilir Mi?

Coinbase kullanıcılarına birçok fırsat sunmaktadır. Bu kripto para borsası yasal ve güvenlidir ancak kullanıcıların önlem almasında fayda olacağı belirtilmektedir. ABD’de 30 eyalette faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca 40’ın üzerinde farklı dil seçeneği barındırmaktadır. Coinbase hakkında dikkat etmeniz gereken, ikamet ettiğiniz alanda şubesinin olup olmadığıdır. Coinbase kripto para borsasının aktif olarak işlemleri 32 ülkede yapılabildiği bilinmektedir. Bu borsada kredi kartı ile de hızlı ve belirli limitler de işlemler yapılabilir ve bu işlemlerin daha güvenilir olduğu belirtilmektedir. Ayrıca Coinbase kendi güvenlik sorunlarına önlem aldığı gibi kullanıcıları da aynı şekilde kendi güvenlik önlemlerini alabilmektedir.

Coinbase Nedir?

Kripto alım ve satımı yapılabilen bir dijital kripto para borsasıdır. Bu sistemin özelliği klasik yöntemlerin aksine, kripto para alımının yapılmasıdır. Yaklaşık 20 milyar dolar bir ciroya sahip olan Coinbase, dünyada en çok adı duyulan kripto para borsalarındandır. Bu borsada kripto para alabilmek için iki yöntem olduğu bilinmektedir. Bu yöntemlerden ilki, belirli bilgisayar programları kullanmaktır ve bu kripto para madenciliği olarak da bilinmektedir. Diğer yöntem ise, bu borsada sanki döviz alıyormuş gibi hareket etme imkânınız vardır. Kripto para borsasının, dünya genelinde yaklaşık 10 milyon takipçisi olduğu söylenmektedir.

Coinbase Özellikleri Nedir?

Kripto para piyasasında Coinbase, kilit noktalardan bir tanesidir. Bu kripto para borsasının birkaç özelliği bulunmaktadır. Peki, bu özellikler nelerdir sorusunun cevabını ise bu yazımızda açıklıyoruz.

  • Coinbase borsasında, Bitcoin cash gibi sanal paraları satın alabilme olanağına sahipsinizdir.
  • Coin paralar için bir güvence sunar.
  • Coinbase ve kullanımı oldukça kolay ve anlaşılırdır.
  • Euro, usd, gbp gibi para birimleri ile hareket etmektedir.
  • Alım-satım işlemleri kolay bir şekilde gerçekleşebilir.
  • Alım-satım işlemlerini fazla yapan kullanıcılar için gdax platformu geliştirerek, bu platforma başvurular sağlanabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.