Coinzo Güvenilir Mi?

Coinzo Güvenilir Mi?

Ülkemizde kripto paralara olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Bu ilgi Türkiye’yi kripto para kullanımında Avrupa’nın zirvesine taşımıştır. Kripto para borsalarına olan bu ilgiden dolayı, Türk yatırımcılar yeni fırsatlar için yatırım seçenekleri arayışına girmişlerdir. Coinzo tam da bu noktada karşımıza çıkmaktadır. İzmir merkezli kurulan Coinzo, yerli kripto para borsasıdır. Türk yatırımcıların bu isteğini karşılamak amacıyla geliştirilen Coinzo, 2018 yılından bu yana kullanıcılarına hizmet vermeyi sürdürmektedir. Coinzo kripto para borsasında, Coinzo mobil uygulamasıyla ya da resmi internet sitesinden para yatırabilmeniz mümkündür. İstediğiniz gün ve veya saatte herhangi bir sınırlama olmaksınız hesabınıza TL yüklemesini kolaylıkla yapabilmektesiniz. Bu borsanın içinde bulunan kripto paralara yatırım yapabilmeniz için herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Ancak Coinzo, para yatırabilmeniz için size bazı şartlar sunmaktadır. Bu şartlardan ilki, hesap doğrulaması işlemidir. E-devlet üzerinden ya da Coinzo da selfie ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Coinzo’nun 24 saat baz alınarak hesaplanan işlem hacmi 51.731.413 civarındadır. İşlem hacmine bakıldığında, kullanıcılar için güvenilir bir tercih olabilir.

Coinzo Borsası Üzerinden Hangi Kripto Paralara Yatırım Yapabilirsiniz?

Coinzo işlem borsasında, TL ile yatırım yapabileceğiniz Kripto para borsaları aşağıdaki gibidir. Her geçen gün çeşitlilik artmakta.

  • Btc
  • Eth
  • Xrp
  • Eos
  • Neo
  • Lınk
  • Hot
  • Cnz token

Coinzo mobil uygulaması ile birlikte, özel kampanyalar yapılarak, bu platforma daha fazla alt coin eklenmesi sağlanacaktır. Eklenen bu yeni alt coinlere, TL cinsinden ya da btc ve eth birimlerinden yatırım yapabilmeniz mümkündür.

Coinzo Komisyon Oranları Nasıldır?

Yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu platformdaki alım-satım işlemlerini diğer platformlara bakılarak oldukça düşük komisyonlarla karşılamaktadır. Coinzo borsasının kendi tokeni olan cnz token ile işlem yaptığınızda, %25 komisyon indiriminden faydalanabilmeniz mümkündür. Coinzo’nun TL ve kripto para çekimiyle ilgili ayrıntılı komisyon oranlarına, Coinzo resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir