DEXE Coin Güvenilir Mi?

DEXE Coin Nedir? Güvenilir Mi?

DEXE coin, para yatırdığınızda zarar etme ihtimalinizin en düşük olduğu coinlerden biridir. Neden mi? Çünkü DEXE coin sisteminde herhangi bir maddi zarar sürecine girdiğinizde devreye Shell giriyor ve zararınızı karşılıyor. Yani bu coin %100 bir garanti sunuyor kullanıcılarına. Binance gibi büyük bir borsanın da listesinde yer almasıyla hızlıca fiyatı yükselen coinler arasında yer almaktadır. DEXE coin şu anda 19.66 dolara ulaşmış vaziyettedir. İşlem hacmi ise son 24 saat içerisinde 25.665.500 dolar gibi bir miktara ulaşarak güzel bir başarı yakalamıştır. İşlem hacminin alt coinlere oranla ortalama bir seviyede olmasıyla yatırım yapmaktan korkmayacağınız bir coin haline gelmiştir.

Dexe coin son bir haftada %4.6 oranında fiyatını arttırırken son 24 saat içerisinde ise %4.63 gibi bir düşüşe geçti. Bu fiyatın düşüklüğü düşüş sonrası tekrar yükseleceğini düşünenler için oldukça kazançlı olacaktır. Çünkü bu düşük fiyattan alıp haftaya güzel bir kâr elde edebilirler.

DEXE Coin Hangi Borsalarda Yer Almaktadır?

Eğer elinizdeki miktarın bir kısmıyla DEXE coin almak istiyorsanız Binance, WazirX, Gate.io, MXC, Bilaxy, HitBTC, Uniswap borsalarından bu coini satın alabilirsiniz. Binance borsası kullanıcısı iseniz bu coini DEXE/ ETH ve DEXE/ BUSD eşleştirmeleri ile satın alıp işlemlerinizi yürütebilirsiniz. DEXE coin satın alırken son ay verilerini dikkatle incelemenizi öneririz.

DEXE Coin’e Para Yatırılmalı Mıdır?

Önceki aylarda yer alan DEXE coin verilerine bakılınca bu coinin ilk patlamasını yaşadığını görebiliriz. Geçmiş aylardan birinde fiyatı %220 artarak yani 2 kattan fazla değerlenerek bir patlama yaşamıştı. Gelecek aylarda da buna benzer bir patlama yaşama olasılığı tabii ki vardır. İşlem hacmini de göz önüne alırsak ufak miktarda yatırımlar yapılabilir.

DEXE Coin yatırım yapılacak bir kripto para olduğunu düşünmüyoruz. Makalemiz yayınlandığında fiyatı 18.8 usdt (158 TL).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir