dForce(DF) Coin Nedir? Güvenilir mi?

dForce(DF) Coin Nedir? Güvenilir mi?

dForce coin, diğer akıllı sözleşmeleri içeren protokollerle entegre çalışabilmek için herkese açık bir kodla üretilmiş bir coindir. Bu coinle hedeflenen şey tüm protokollerin birlikte çalışabildiği, herkes tarafından görünebilir bir finans protokolü oluşturmaktır. Bu amaçla da piyasaya sürülmüştür. Merkezi sisteme sahip olmadan yönetilen finans ağlarının daha kullanışlı ve daha güvenilir olması hedeflenmektedir. dForce coin böyle kullanım kolaylıkları sağlarken Binance listesinde yer alarak 24 saatte %150 artış gösterdi ve alt coin sevenlerinin göz bebeği haline geldi. Eğer Binance borsasında bir hesabınız var ise bu coine DF/ETH eşleşmesi veya DF/BUSD eşleşmesi ile sahip olabilirsiniz.

dForce Piyasasının Güncel Durumu Nedir?

dForce coin, şu anda 0.36 dolar gibi bir güncel fiyata sahiptir. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 4.080.520 dolara ulaşmıştır. Daha öncesinde de Binance borsasının duyurusu ile %150 artan bu coin artık zaman geçtikçe değerini kaybetti ve böyle düşük bir işlem hacmine sahip oldu. Geçen hafta coin fiyatı %31.47 artarken kullanıcılarına bir umut olmuştu fakat son 24 saatte fiyatında %4.39 oranında bir düşüş görünmektedir.

dForce coin sahibi olmak isterseniz Binance, Bkex, Hotbit, HBTC, Gate.io, MXC, CoinBene, AEX, FatBTC, Uniswap gibi borsalardan satın alabilirsiniz.

dForce Coin’e Yatırım Yapılmalı mı?

Coin satın almadan önce ilk bakılması gereken işlem hacmidir. Özellikle alt coinler arasında önemli bir özelliktir. dForce coinin işlem hacmine baktığımızda düşük bir işlem hacmi ile karşılaşıyoruz. İşlem hacmi bu kadar düşükken bu coine yatırım yapmak pek mantıklı olmayacaktır. Daha güven vermesi amacıyla ya başka alt coinlere bakılmalı ya da coin alma işini biraz erteleyerek, bu coinin işlem hacminin yükselmesini takip etmelisiniz.

dForce(DF) Coin Makalenin yayınlandığı tarihteki fiyatı 0,3531 BUSD (2,93 TL)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir