DODO Coin Güvenilir mi?

DODO Coin Nedir? Güvenilir mi?

DODO Coin, Çin merkezli bir protokolün ismi olan ve DODO ismiyle kripto para dünyasına giriş yapan bir alt coindir. İsmini aldığı DODO protokolü ise bir merkeze bağlı olmayan, herhangi bir merkez tarafından yönetilmeyen bir protokoldür. Protokolün bağlı olduğu bir merkezin olmaması DODO Coin’i de merkeziyetsiz ve merkezi kontrollerden geçmeyen bir alt coin yapmıştır. Dodo protokolünün projesi ise likidite özelliğine hitap eden bir projedir. Bu projeyi diğerlerinden ayıran en büyük fark ise PMM özelliğine sahip olmasıdır. PMM özelliği ise dijital dünyadaki al- sat işlemleri yerine gerçek para dünyasındaki al- sat işlem özellikleri vermesidir. Tüm bu özelliklere ve avantajlara ise yalnızca DODO Coin ile sahip olabiliyorsunuz.

Bir DODO Coin Kaç TL’dir?

DODO Coin protokolü, diğer likidite sağlayan protokollerden farklı olmasıyla ilgi çekmiş ve kısa sürede yükselişe geçmiştir. Güncel verile göre bir DODO Coin, 31,30 TL değerine ulaşmıştır. Son 24 saatteki fiyat grafiğine bakılarak en düşük 30.57 TL’ye düştüğünü; en yüksek ise 35.07 TL’ye yükseldiğini görebiliriz. DODO Coin son 24 saatte 30 TL ile 36 TL arasında gidip gelmektedir.

DODO Coin Piyasasındaki Son Durum Nedir?

Bu aralar DODO Coin piyasasında yükselişler-düşüşler görülmektedir. Şu anda DODO Coin’in değeri tam olarak 3.84 dolar değerindedir. Geçtiğimiz haftadaki veriler ise DODO Coin’in %18.2 oranında bir fiyat artışı yakaladığını göstermektedir. Son 24 saatlik fiyat grafiğinde ise bu yükselişi koruyamadığını ve %9.52 oranında bir düşüş gösterdiği görülmektedir. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 109.431.000 dolar değerinde olup yüksek bir işlem hacmine sahip olduğunu gösterir. İşlem hacmi seviyesi nedeniyle yatırımlarınızı güvenle DODO Coin’den yana kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.