EAYS Coin Güvenli mi?

EAYS Coin Nedir? Güvenli mi?

EAYS coin, EasyFi platformuna özgü bir coindir. Bu platform ise merkezi sistemlerle yönetilmeyen finans borsalarının karşılaştığı sorunların çözümü için kurulmuş bir platformdur. Tamamen ETH tabanına dayanan bir alt coindir. Ayrıca bu platform sorunlara çözüm getirirken mikro kredi denilen bir kredi uygulaması da sunuyor. Bu krediyle insanların düşük fiyatlı kredilere yüksek faizler ödemesi sorununu ortadan kaldırıyor ve kendisi düşük fiyatlı kredilere de düşük faizler uyguluyor. İşte platformun sunduğu akıllı sözleşmelerden, mikro kredilerden, gizlilik ve güvenlik protokollerinden bu EAYS coin sayesinde faydalanabiliyorsunuz. Yani EAYS coin, borç verme platformunun kullandığı kripto para birimidir.

EASY Coin’de Son Durum Nedir?

EASY coin, Dünyaca ünlü Binance borsasının listesinde yer aldıktan sonra değeri müthiş bir şekilde arttı ve kullanıcılarına oldukça kazanç sağlattı. Kırdığı bu rekordan sonra ve hem borç veren hem de DeFi projesi olması nedeniyle herkesin bu coine gelecekte değerlenecek coin gözüyle bakmasına sebebiyet vermişti. Güncel verilere göre bir EASY coin şu anda 129.98 TL değerine sahiptir. Son 24 saatte en düşük 127.63 TL fiyatına düşüp en yüksek ise 133.61 TL fiyatına yükselmiştir. Bu değişim ise verilere %0.13 düşüş olarak not edilmiştir. EASY coinin işlem hacmi ise 56,840,921.43 TL değerindedir. İşlem hacmi pek de umut vaat eden bir seviye değildir. Bu sebeple bu coine yüklü miktarda yatırımların yapılması risk olabilir.

EASY Coin Nasıl Satın Alınır?

EASY coin satın almak istiyorsanız Binance sitesinden alabilirsiniz. Bunun için sanal cüzdanınızda TL bulundurmanız gerekmektedir. TL yoksa elinizdeki coinleri TL’ye çevirebilirsiniz. Sitedeki satın alımların yapıldığı sayfada EASY coinin yanında bulunan “satın al” yazılı alan kısmına basmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir