EPS Coin Güvenilir Mi?

EPS Coin Nedir? Güvenilir Mi?

Ellipisis, sanal bir otomatik piyasa yapıcılar tarafından merkezi olmayan, mümkün kılınan kalıcı bir sözleşme protokolüdür. Ellipisis’de yatırımcılar diğer bir tarafa ihtiyaç duymadan, AMM’lerle kalıcı sözleşmelerle işlemlerini yapabilirler. EPS ise bu platformun yardımcı tokenidir. EKS ile Ellipsis platformunun yönetimi ve staking işlemleri yapılır. Genellikle bu coini kullananlar Japonlardır. Binance, MXC.com ve bazı büyük para borsalarında takip edilebilir. EPS, Ellipsis üzerinde alınan her ücrete eşit olarak bölme işlemleri yapar. EPS’nin şu an ki durumu, Piyasa Fiyatı USD 2,46, 24 saatlik değişimi yüzde 0,67, piyasa değeri USD 256,699, 24 saatlik hacmi ise USD 41.676.700’dür. İşlem hacminin az olması, bu coinin güvenilir olması konusunda tartışma çıkarabilir. Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız, piyasa hareketlerine bakarak uygun zamanı ayarlamalısınız.

EPS Kripto Ekonomisi

EPS Kripto para, toplam 1 milyar civarında üretilip satışa sunulacaktır. Bunların yüzde 25’i Curue sahiplerine, bir yıl süreyle dağıtılacaktır. Ellipsis sahipleri kendilerine, toplamda yüzde yirmi EPS token ayırmıştır. Geri kalan %55’lik tutarı ise kripto para borsasında, kullanıcılara dağıtımı yapılacaktır. Bu miktar, 5 sene içerisinde dağıtılacaktır. İlk yıllarda ödüllerin teşvik amacıyla fazla dağıtılıp ve ilerleyen yıllarda düşürüleceği söylenmektedir.

EPS Kripto Para Yorum ve Analizi

Ellipsis kendini, sahip olduğu teknoloji ve donanım ile kanıtlamıştır. Curue, merkezsiz borsaların büyük bir sorunu olan kayma sorununu çözmüştür. Düşük kayma işlemleri ile tanınmaktadır. Ethereum’da faaliyet göstermekte olan Curue’nin, Biance Smart Chain’de Ellipsis ile başlaması, bu piyasada faaliyet gösteren BSC için önemli bir yenilik olmuştur. Biance ve BSC’nin hızlı ve yüksek fiyatlarda olmaması, EPS için beklentileri arttırmıştır. EPS’nin Biance ile kullanılması Ellipsis’e olan talebi artıracağı benziyor. Yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.