FIL Coin Güvenilir mi?

FIL Coin Nedir? Güvenilir mi?

FIL coin, kullanıcıların en önem verdiği bilgileri depolayan güvende tutmayı hedefleyen merkezi yönetime bağlı kalmayan platformun kendine ait bir kripto parasıdır. Filecoin açık bir protokoldür ve kullanıcılarının verilerini, bilgilerini FIL coin kullanımı sayesinde depolayabiliyor. Filecoin platformu verileri merkezi olmayan bir yöntemle depolamayı hedeflediğinden içerisinde de birçok veri depolama sağlayıcı bulunduruyor. Bu da daha güvenilir bir ortamın oluşmasını sağlıyor. FILE coin piyasa ilk sürüldüğünde istediği başarıyı yakalamayıp düşüş yaşamasının ardından da stabil bir ilerleme gösterdi. Fakat Binance listesinde yer aldıktan sonra inanılmaz bir yükselişe geçti ve şu anda kullanıcılarına oldukça ciddi rakamlar kazandırmaktadır. Bu nedenle FIL coin yatırımcıları bu coinin ileride çok daha fazla değerleneceğini düşünmektedir. Yani uzun vade de paranızı birkaç kat daha değerlendirebileceğiniz bir coindir.

FIL Coin Piyasasında Son Durum Nedir?

Binance listelerinde yer almasıyla ani bir yükselişe geçen FIL coin, gün geçtikçe bu değerini arttırmaktadır. Güncel veriler incelendiğinde şu an da bir FIL coin, 163,35 dolara eş değer bir miktara ulaştı. Geçen hafta fiyatını %22.07 arttırarak kullanıcılarını daha da kazançlı çıkaran FIL coin son 24 saat içerisinde de %3.1 artarak değerine değer kattı. Bu yükselişleri sonunda elde edilen verilere göre son 24 saatte tam 668.193.000 gibi üst seviyede bir işlem hacmine sahip oldu. Bu coin işlem hacminin yüksekliği nedeniyle asla kaçırılmaması gereken bir coindir.

FIL Coin Satılan Borsalar Hangileridir?

Hiç düşünülmeden alınacak bir coindir. İşlem hacmi yüksek olan ve kripto para dünyasında 18. Sırada yer alan bu coini satın almak isterseniz; Binance, CoinEx, Bitforex, WazirX, Bitfinex gibi ünlü borsalardan satın alım işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.