FIS Coin Güvenilir mi?

FIS Coin Nedir? Güvenilir mi?

FIS Coin, StaFİ protokolünün kripto para piyasasına sürdüğü bir alt coindir. Staking Finance anlamına gelen bir kısaltmadır. Bu protokol projesinde hedeflenen şey ise stake ettiğiniz coinlerin likitidesini gözler önüne sermektir. Yani sizin sanal cüzdanınızda bulunan ve kullanıma kilitlediğiniz coinlerin arasından kolay alıcı bulan ve nakde çevirirken uğraşmayacağınız coinlerinizi ortaya çıkarır. İşte projenin sunduğu bu kolaylığı kullanabilmeniz için de FIS Coin sahibi olmanız gerekmektedir. FIS Coin sahipleri; stake etme, yönetimde söz sahibi olma, yönetimde sunulan fikirleri veya teklifleri onaylama ve işlem ücretlerini ödemede bu coini kullanırlar.

FIS Coin Piyasasındaki Son Durum Nedir?

FIS Coin, kripto para piyasasının borsa devi olan Binance borsasında yer aldıktan sonra değerine değer katmıştır. FIS Coin şu an tam 3 dolar değerindedir. Güncel verilere göre geçtiğimiz hafta fiyatında %36.07’lik bir artış yakalayan FIS Coin, bunu koruyamadı ve son 24 saat içerisinde %8.7 oranında bir düşüş gösterdi. Coinlerde önemli bir unsur olan işlem hacmi ise, son 24 saatte 18.182.500 dolara yükseldi. İşlem hacmi bakımından diğer alt coinlere göre daha iyi seviyede olan bu coine yatırım yapmak isterseniz sizi bir zarara uğratmayacaktır.

FIS Coin Nasıl Satın Alınır?

Fiyat grafiği çok sık değiştiği için yatırımcıların gözünü korkutsa da projesinin kullanışlı olması ve işlem hacminin iyi seviyede olmasıyla FIS Coin’e güvenip yatırım yapılabilir. FIS Coin satın almak istiyorsanız, hangi borsalarda yer aldığını bilmeniz gerekir. FIS Coin; Binance, Bibox, Bkex, Hotbit, Gate.io gibi ünlü borsalarda yer almaktadır. Satın alma işleminizi üye olduğunuz borsa sitesinden “kripto para al” sayfasına giderek sanal cüzdanınızdaki parayla doğru orantılı olarak satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir