FOR Coin Nedir? Güvenli mi?

FOR Coin Nedir? Güvenli mi?

FOR coin, kripto para meraklıları için merkezi bir sisteme bağlı olmayan ve bu sistem tarafından yönetilmeyen bir kredi hizmeti sunmayı hedefleyen platformun alt coinidir. Platformun sunduğu dijital banka ise kullanıcıların ilgisini oldukça çekmekte ve FOR coin almalarında teşvik eder niteliktedir. Platformunda sunduğu banka hizmeti ile istediğiniz zaman paranızı çekebiliyor istediğiniz zaman da para yatırabiliyorsunuz. Hatta bu bankadan isterseniz borç alıp daha sonrasında ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. FOR coin almanın özellikle kendi dijital banka kolaylığı sunması doğrultusunda kimi kullanıcılara çok mantıklı gelirken kimi kullanıcılar da ani değişen fiyat grafiği nedeniyle bu coinden biraz korkar haldedir.

Bir FOR Coin Kaç TL’dir?

Binance listelerinde yer aldıktan sonra oldukça değer kazanan bu coin, güncel verilere göre şu anda 0.9617 Türk Lirası değerine sahiptir. Son 24 saat içerisinde ise fiyatı %7.22 artarak hisse sahiplerinin kazançlı çıkmasını sağlamıştır. FOR coinin işlem hacmi ise 262,210,096,69 TL değerindedir. İşlem hacmi alt coinlere göre normal bir seviyededir. Zarara uğramanıza neden olacak kadar kötü bir işlem hacmi yoktur. Son 24 saat içerisindeki verilere bakıldığında fiyatının en düşük 0.8749 TL olduğu en yüksek ise 1.01 TL olduğu görülmektedir. Genel olarak fiyat aralığı da bu miktarlardadır.

FOR Coine Yatırım Yapılmalı Mıdır?

Yaklaşık olarak 33.947.199 dolarlık bir işlem hacmine sahip coin olduğundan yatırım yaparken uzak durmanız gereken coinler arasında değildir. Alt coin ve yeni bir alt coin olduğu düşünülürse bu işlem hacmi güzel bir seviyededir. Fiyatı da bir haftadır ve son 24 saattir yükseliş göstermektedir. Fiyatının düştüğü zamanlarda bir miktar parayla FOR coin hissesi almak kısa sürede kazanç getirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.