Forth Coin Güvenilir mi?

Forth Coin Nedir? Güvenilir mi?

Dünyanın en çok tercih edilen Kripto para borsalarından CoinBase piyasada listesine yeni bir coin olan Ford Coin’i ekledi. ForthCoin’i diğer Kripto para borsaları da eklemeye devam ediyor. Peki, ForthCoin nedir? Yerel token’ının arzı, talebe göre ayarlayan Ampleforth’u destekleyerek bu protokoldeki değişimlere ve yükselmelere oy verme işlemini yapacaktır. Ayrıca Forth Coin bu protokoldeki değişiklikleri önerme ve onaylama için doğrudan ve devredilerek kullanılan bir enflasyon token’ıdır. Forth Coin şu an için fiyatı USD 41, 24 saatlik değişimi %5, piyasa değeri USD 335,329, 24 saatlik hacmi ise 75.627.200’dür. İşlem hacmine bakılarak, Forth Coin’in güvenilir olduğu söylenmektedir. Yine de temkinli olunmakta fayda vardır.

Forth Coin ile İşlem Yapan Para Piyasaları

Forth Coin ile piyasada işlem yapan birçok borsa vardır. Forth Coin’in sağladığı hizmetlerden yararlanan büyük borsalar aşağıdaki gibidir.

  • Binance
  • Global
  • OKEx
  • CoinBase Pro
  • MXC.COM

Bunlar gibi büyük para borsaları Forth Coin’i listelerine ekleyerek, Forth Coin ile işlem yapmaktadırlar.

Kripto Paralarda İşlem Hacmi Nedir?

İşlem hacmi Kripto paraların ne kadar bilindiği ve ne kadar kullanıldığını göstermektedir. İşlem hacmi son 24 saat ile hesaplanılabileceği gibi haftalık, aylık, yıllık gibi zaman dilimlerinde de hesaplanabilir. Bir Kripto paraya yatırım yapmak için öncelikle, geçmiş işlem hacmine bakılması yatırımcılar için büyük bir fayda sağlamaktadır. Yüksek işlem hacmine sahip Kripto paralar, yatırımcıların sayılarını da artıracaktır. Eğer bir Kripto para piyasasındaki para hacmi düşerse, yatırımcıların güvenini kaybetmesine neden olabilir. İşlem hacminin artması ise, yatırımcılar için olumlu bir kriter olacaktır. İşlem hacmi yüksek olan paralar yatırımcılar için daha cazip konuma gelmektedirler. Sizler de bu para piyasasında kazanmak istiyorsanız, kripto paraları iyi tanımalı ve işlem hacimlerini takip etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir