FXS Coin Nedir? Güvenilir mi?

FXS Coin Nedir? Güvenilir mi?

FXS Coin, Frax Share platformunun kripto para dünyasına kazandırdığı ve kendi adını kullandığı bir alt coindir. FXS Coin’in projesi ise, bitcoin gibi kripto paralarda sabit arzlı para birimleri yerine yüksek ölçekli ve algoritmaları olan kripto para birimleri üretme projesidir. FXS Coin çapraz blok zincir üzerine kuruludur. FXS Coin kripto para piyasasında bulunan tek hibrit model kripto para birimidir. FXS Coin’ler üzerinden işlem yapılırken normal işlem ücretlerinden daha az bir miktar ödenir. Bu da bu coinin en büyük avantajıdır. FXS Coin sahipleri eğer DeFi sistemiyle işlem yapmak isterlerse bu seçeneği kullanarak merkeziyetsiz bir şekilde coinlerini kullanabilirler.

FXS Coinleri Hangi Borsalarda Yer Almaktadır?

FXS Coin’lerin sunduğu işlem ücretindeki indirim veya dilediğinizde DeFi sistemine giriş yapmak gibi özelliklerine sahip olmak isterseniz FXS Coin almanız gerekmektedir. Bu coinleri satın almak için de Binance, Biki, MXC, Gate.io, CoinBene gibi ünlü borsaların sitelerinden satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

FXS Kripto Para Piyasasındaki Son Durum Ne?

FXS Coin’lerinin fiyatı güncel verilere göre 7,28 dolar değerindedir. Geçtiğimiz hafta fiyatında %38.85 oranında artış gösteren FXS Coin’leri son 24 saat içerisinde bu artışını devam ettirdi ve %0.16 oranında bir artış daha gösterdi. Gösterdiği artışlarla yatırımcılarına güzel bir kazanç sağladı. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 14.671.300 dolardır. İşlem hacmi, diğer alt coinler düşünüldüğünde ortalama bir hacme sahip olsa da yatırım için %100 güvenli bir ortam hazırlamamaktadır. Yine de FXS Coin’lerine yatırım yapmak isterseniz daha ufak miktarlarda yatırım yapmanız doğru olacaktır. Çünkü fiyat artışına rağmen ve bu aralar kazanç sağlamasına rağmen işlem hacmi istenilen seviyedeki yükseklikte değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.