GHST Coin Güvenilir mi?

GHST Coin Nedir? Güvenilir mi?

GHST coin, Aave ekibi tarafından üretilen ve kullanıcılara oyunlaştırılmış bir DeFi piyasası sunan ve bu piyasada kullanılan coindir. Bu proje kullanıcıların oldukça dikkatini çekti çünkü bir oyun olan Tamagotchi’den esinlenerek oluşturulmuş bir piyasa kullanımı ve coin sunmaktadır. Coinin logosunda ise bu oyundaki hayaleti görebilirsiniz. Piyasaya sürülen bu projedeki coinler belirli bir süre sonra borsa piyasasının devleşmiş ismi Binance listelerinde yer alınca 24 satte %20 artış göstererek dikkat çekmeyi ve kullanıcılarına kazanç sağlamayı başarmıştır. Aavegotchi’nin şu anda 11.7 milyon dolar bir piyasa değeri bulunmaktadır. Hisse sahiplerinin artmasıyla da bu miktar da gün geçtikçe artmaktadır. Kısa dönemde iyi yükseliş yakalayan coinler listesinde de adını duyurmuştur.

GHST Piyasasındaki Son Durum Nedir?

Binance listesinde yer almadan önce piyasada pek söz sahibi olmayan bu coin, Binance listesinde yer aldıktan sonra kripto para dünyasında 511. Sırada olan coin olmuştur. Güncel fiyat olarak ise bir GHST, 1.37 dolara karşılık gelmektedir. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 53.270.300 dolara karşılık gelmekte ve yeni piyasaya sürülmüş alt coinlere oranla ortalamanın üstünde bir işlem hacmine sahiptir. GHST coin fiyatı geçen hafta %33.85 gibi bir yükseliş yakalayarak kullanıcılarını şaşırtıp mutlu etse de son 24 saat içerisinde ise %1.38 oranında değer kaybetmiştir.

GHST Coin Alınmalı Mıdır?

GHST coin fiyatlarındaki düşme- kalkma oranlarını bir kenara koyunca alınabilecek bir alt coindir. Çünkü işlem hacmi diğerlerine oranla güzel bir seviyededir. Fakat ani düşüş- kalkış yaşadığı için kullanıcıların gözünü çok korkutmaktadır. Eğer işlem hacmini önemserseniz alınabilecek bir alt coindir. Satın alma işlemlerini ise Binance, CoinEx, Hotbit, Bkex Gate.io gibi borsalardan yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir