GRT Coin Nedir? Güvenilir mi?

GRT Coin Nedir? Güvenilir mi?

GRT coin, Graph protokolünün sunmuş olduğu kendine ait bir alt coindir. Bu alt coin ve protokoldeki asıl amaç özellikle ETH üzerindeki verilere daha kolay ulaşmak ve veri ulaşımı konusunda yaşanan problemlerin çözümünü sağlamaktır. Protokol üç ana katmandan oluşur ve bir nevi kullanıcılarının da bu sistemi geliştirmesinde olanak sağlar. Kullanıcılarına ödül olarak da GRT coin verilmektedir. Ayrıca bu coin kullanımının yayılması için kullanıcılarına özel 6 aydan 10 yıla kadar staking işlemlerinde olanak sağlama sözü vermektedir. GRT coin ETH coinin en üst kısmına yeni bir katman inşa ederek yazılımcıların ve kullanıcıların daha çabuk bilgi almasını ve etkili bir şekilde kullanılmasını sağlar. Ünlü kripto para borsası Binance’nin da alt coin listesinde yer almasıyla değeri %200 artan önemli bir alt coin olmuştur.

GRT Coin Piyasası Günümüzde Ne Durumda?

GRT coin, ilk zirvesini Binance listesinde yer alarak yaşamış ve ondan sonra da bu zirveyi kolay kolay bırakmamıştır. Günümüzde bir GRT coin, 1,62 dolara denk gelmektedir. Borsa piyasasındaki son 24 saatteki işlem hacmi ise 293.673.000 dolara ulaşarak bir alt coin için müthiş bir seviyeye ulaşmıştır. İşlem hacminin bu kadar yüksek olması ise hiç düşünülmeden alınacak coinler arasında yer almasını sağlıyor. Geçen hafta fiyatı %28.33 artarak hisse sahiplerine güzel bir kazanç getirmiştir.

GRT Coin’e Yatırım Yapılmalı mı?

İşlem hacmi yüksek olan coinlere yatırım yaparken korkulmaması gerekir. Binance listesinde de yer aldıktan sonra güzel bir işlem hacmine sahip olan bu coine yatırım yaparsanız kısa sürede güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu coine yatırım yaparken güvenebileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü alt coinler arasında en iyi işlem hacmine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.