HEGIC Coin Nedir? Güvenli mi?

HEGIC Coin Nedir? Güvenli mi?

HEGIC coin, kullanıcılarına ekonomik ve yönetimsel haklar veren bir coindir. Hegıc platformuna ait bir para birimidir. Bu platformu kullanmak için kayıtlı üye olmanıza, cep telefonunuza veya e- mailinize ihtiyaç yoktur. ETH fiyatı üzerinden opsiyonlu işlem yapma imkânı sağlıyor ve bu şekilde de daha güvenilir bir yolla para kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca HEGIC coinlerin en dikkat çektiği özelliği ise işlem ücretlerinin bir kısmını topluluğa paylaştırmasıdır. Yani Hegıc platformu üzerinden HEGIC coin ile yapılan işlem ücretleri kullanıcılar arasında paylaştırılıyor. Bir de eğer HEGIC coin kullanıcıları yeni kontrat almak isterlerse tam %30 oranında bir indirim imkanı sunuyorlar. Bu kadar önemli avantajlarının olmasıyla kısa sürede daha fazla kullanıcıyla buluşması bekleniyor.

HEGIC Coin Piyasasındaki Son Durum

HEGIC coin, Binance borsasında yer almadan önce çok da parlak bir coin değildi. Binance borsasının duyurusundan hemen sonra bir yükseliş ivmesi yakaladı ve devam etti. Şu anda da kripto para piyasasında 457. sırada yer almaktadır. Güncel verilere dayanarak şu anki bir HEGIC coinin 0,19 doları karşıladığını söyleyebiliriz. HEGIC coinin son 24 saat içerisindeki işlem hacmi ise 4.041.350 dolara denk gelmektedir. Fiyatı geçen hafta %46.6 artarken son 24 saat içerisinde de %1.66 oranında bir artış daha gösterdi. Her ne kadar fiyatı artsa da işlem hacminin küçüklüğü nedeniyle yatırım tavsiyesi değildir.

HEGIC Coin Alınmalı mıdır?

İşlem hacmi çok düşük sayılabileceği için bu coini satın almamakta fayda var diyebiliriz. Yine de elinizdeki miktarın bir kısmıyla HEGIC coin almak isterseniz Binance, CoinEx, HotBit gibi ünlü borsalardan satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bu coin için yüksek miktarlar ayırmamanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir