INJ Coin Nedir? Güvenilir mi?

INJ Coin Nedir? Güvenilir mi?

INJ coin, Injective Protokol projesine ait olan bir alt coindir. Bu projede döviz piyasasının tamamen merkezi sisteme bağlı olmadan yönetilmesi hedeflenir. Projede hedeflenen şey işe döviz piyasasındaki değişikliği sadece INJ coinlere sahip kişilerin yönetmesidir. INJ coin ETH tabanlı bir alt coindir. Fakat ETH alt coininden farklı olarak yapılan işlemlerden hiçbir şekilde işlem ücreti almamaktadır. Ayrıca Cosmos ağının avantajlarını kullanarak ağlar arasında devir veya transfer işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Merkezi bir kontrol tarafından yönetilmemektedir. INj coin en büyük 150 alt coin arasında ise 127. sırada yer alarak önemli kabul edilen kripto paralardan biridir.

Kripto Para Dünyasında INJ Coinin Yeri Nedir?

INJ coin, sunduğu kolaylıklarla ve hedeflediği projeyle zaten dikkat çeken bir coin olmayı başarmıştı. Daha sonrası Binance borsasının alt coin listesinde yer almasıyla ikinci ve daha iyi bir yükselişe geçti. Şu aralar oldukça popüler bir coindir. Güncel verilere bakılınca şu anda bir INJ coin, 21,18 dolara eş değerdir. Geçen hafta ise fiyatında %32.3 oranında bir artış görüldü. INJ coinin son 24 saatteki fiyat artışı ise %10.12 oranındadır. INJ coinin son 24 saatteki işlem hacmi ise 57.368.100 dolara ulaşarak güzel bir işlem hacmi seviyesi elde etti. Bu işlem hacmi diğer alt coinlere oranla gayet iyi bir seviyededir. Yatırımlarınızda sizi herhangi bir zarara uğramayacağınızdan bu coine yatırım yapabilirsiniz.

INJ Coin Nasıl Satın Alınır?

INJ coini satın alabilmek için öncelikle hangi borsa sitelerinde yer aldığını bilmesiniz. Binance, CoinEx, WazirX borsalarında yer almaktadır. Coini satın almak için sanal cüzdanlarınızda yeterli miktarda TL bulunmalıdır.  Sonrasında kullandığınız sitenin satın alım sayfasından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir