Lina Coin Nedir? Güvenilir Mi?

Lina Coin Nedir? Güvenilir Mi? 

Kripto para piyasasında ki hareketliliğin artması, yeni kripto paralarının çıkmasına neden olmuştur. Bunlardan bir tanesi de Linear (Lina) Coin’dir. Lina Coin sınırı olmayan likidite ile hemen sentetik varlıklar oluşturabileceğiniz, merkezi olmayan bir delta, bir varlık protokoldür. Lina sahipleri merkezi olmayan finans işlemlerinden yararlanabilmek için Lina’yı kullanmaktadırlar. Lina ile stok etme, kredi verme gibi bir çok aşamayı tercih ederek, ekstra coinler kazanmanıza olanak sağlatan kripto para birimidir. Lina Drey Ng ve Kevin Toi tarafından kuruldu. Analiz uzmanları, geleceğinin parlak olacağını söylemektedirler. Lina Coin’in piyasada ki durumu bu yazıyı yazdığımız esnada, Lina Coin’in piyasa fiyatı USD 0,11,24 saatlik değişimi +6,21%, piyasa değeri USD 280,120,000,24 saatlik hacmi ise USD 84,669,600’dur.Bu piyasaya yatırım yapabilirsiniz. Ama dikkatli olmanız gereken nokta, piyasaya yeni girmiş kripto paralar her zaman büyük risk taşımaktadır.

Piyasada Kaç Linear (LİNA) Madeni Para Var?

LİNA’nın şu an için toplam arzı 10 milyar token olduğu söylenmektedir. Doğrusal bir terminal katına ulaşmak için azalan orana sahip bir şişirme sistemi kullanılır. Linear önemli tohum yatırımcılarından olan NGC Ventures, Hashed, Alameda Research’dan 1,8 milyon dolarlık yatırım almıştır. Ayrıca 2020’de küçük bir ilk madeni para teklifi geliştirerek katılımcıların her biri adına 500 dolarlık kişisel bir sınırla LİNA tokenlerini satarak toplamda 310.000 dolara kadar yükseldi.

Linear ( LİNA) Coin Nasıl Alınır?

LİNA Coin almak İçin elektronik ortamdan Biance ve Coinbase benzeri ya da diğer kripto para piyasalarından giriş yapmalısınız. Öncelikle kayıt ol seçeneğine tıklamalısınız. Karşınıza gelecek olan ekranda e-posta adresinizi ve kimlik bilgilerinizi eksiksiz doldurarak kayıt işleminizi onaylamalısınız. Daha sonraki aşama ise, ‘’para yatırma işlemleri’’ olacaktır. Bu ekranda para transferi yapabilir ve kripto para alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir