MANTRA DAO (OM) Güvenilir mi?

MANTRA DAO (OM) Nedir? Güvenilir mi?

MANTRA DAO Coin, Mantr Dao platformunun ismini de verdiği bir alt coindir. Bu platform DeFi yani merkezi sistemle yönetilmeyen, kontrol edilmeyen ürünler, sistemler için stake etme veya ödünç verme protokolü hazırlamış ve bunu kripto para piyasasına sunmuştur. Protokol ve proje şu anda ETH tabanlı bir sistemdir ve buna göre ilerlemektedir. Projeye kazandırılması düşünülen şey ise, ileride sadece ETH tabanlı değil diğer zincir ürünleri tabanlı da bir protokol oluşturmaktır. MANTRA DAO coini satın aldığınızda; stake etme, borç verme, piyango oynama, yönetim, yönetimdeki tekliflere onay verme gibi işlemlerde kullanabilirsiniz.

Bir MANTRA DAO (OM) Coin Kaç TL’dir?

Güncel verilere bakılarak bir MANTRA DAO Coin’in, şu anda 3.18 TL olduğunu söyleyebiliriz. Son 24 saat içerisinde fiyatını 3.06 TL’ye düşürmüş olsa da gün içerisinde en yükse 3.48 TL gibi bir fiyata ulaşmıştır. Sunduğu projenin mantıklı ve kullanılabilir olmasıyla ileride daha da değerleneceği düşünülen alt coinler arasında bulunmaktadır. Bu alt coini satın almak isterseniz Binance borsasından veya Bitforex borsasından satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

MANTRA DAO (OM) Coinin İşlem Hacmi Nasıldır?

Bir coine yatırım yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsurlardan biri işlem hacmidir. Çünkü işlem hacmi o coinin al- sat durumlarını ve piyasadaki konumunu da ortaya çıkaran bir veridir. MANTRA DAO (OM) Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi 17.470.500 dolar seviyesindedir. Alt coinlere oranla ortalamanın biraz üstünde olan bu seviyedeki coinler yatırım yaptığınızda sizi zarara uğratmayacak coinlerdir. Bu coin, sunduğu projenin de etkili bir proje olması nedeniyle işlem hacmini ileride daha da yüksek bir seviyeye ulaştıracak ve ciddi kazançlar sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir