Marlin (POND) Güvenilir Mi?

Marlin (POND) Nedir? Güvenilir Mi?

Marlin POND coin, Marlin protokolünün sunduğu projeyle beraber kripto para piyasasına giriş yaptığı kendine ait bir alt coindir. Marlin protokolü bu coini piyasa sürerken yayımladığı projeyle dikkatleri üstünde toplamıştı. Marlin protokolünün sunduğu projeye göre DeFi için hızlı ve yüksek performanslı programların kullanılması için bir ağ alt yapısı oluşturmaktır. Marlin protokolünün sunduğu bu projeden yararlanmak için ise MarlinVM’yi çalıştırmanız gerekmektedir. İşte bu programı çalıştırmak için de POND coini kullanmanız gerekir. Ayrıca POND coin; stake etmede, yönetimde, yönetime sunulan teklifleri onaylamada kullanılabilen bir coindir.

Marlin POND Coin Piyasasındaki Güncel Durum Nedir?

Marlin POND coin, Binance listesinde yer almadan önce de projesiyle az da olsa ilgi çekmişti. Fakat Binance borsasında yer alır almaz hisseleri tavan fiyat görmeye başladı. Güncel verilere göre şu anda bir Marlin POND coin, 0,19 dolara denk gelmektedir. Geçtiğimiz hafta fiyatı %29.93 artan bu coinin son 24 saatlik fiyat grafiğinde %11.57 gibi bir düşüş kaydedildi. Marlin POND coinin işlem hacmi ise son 24 saatte 29.110.400 dolara ulaşmıştır. Marlin POND coin, fiyat grafiğindeki ani iniş- çıkışlara rağmen iyi seviyede işlem hacmine sahip bir alt coindir.

Marlin POND Coin Yatırım İçin Uygun Mudur?

Bir coine yatırım yapmadan önce dikkat etmeniz gereken iki unsur vardır. Bunlardan biri işlem hacmi diğeri ise coinin temsil ettiği, sunduğu projedir. Eğer işlem hacmi yüksek ve projesi de mantıklı, kullanışlı ise hiç düşünmeden yatırım yapabilirsiniz. İşte bu tarife uyan coinlerden biri de Marlin POND coindir. İşlem hacmi alt coinlere oranla yüksektir ve sunduğu proje gelecekte de kullanılacak ve daha popüler olacak bir projedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir