NEAR Coin Güvenilir mi?

NEAR Coin Nedir? Güvenilir mi?

NEAR coin, Near Protokolünün kendi ismini verdiği ve kendisinin piyasaya sürdüğü bir alt coindir. Bu Near protokolünde amaçlanan şey ise tüm uygulamaları web üzerinde de kullanılabilir bir hale getirmektir. Bu protokol herhangi bir merkez tarafından yönetilmemekte ve kontrol edilmemektedir. Bu nedenle NEAR coin de merkeziyetsiz bir alt coindir. Platform tüm uygulamaların web üzerinde kullanılması için ise ölçeklenebilir ve sabit bir ödeme tutarıyla karşılık beklemektedir. Bu platformu kullanmak için ve ödemelerini yapmak için ise NEAR coin satın alıp bu işlemleri gerçekleştirmeniz gerekir. Aynı zamanda Near protokolü ağını kullanarak ödül olarak NEAR coinler kazanabilirsiniz.

Bir NEAR Coin Kaç TL’dir?

Binance listesinde yer aldıktan sonra daha da değerlenen NEAR coin, bugünkü güncel verilere bakılırsa 44.92 TL gibi bir fiyata denk geldiği görülmektedir. Yani bir tane NEAR coin alabilmeniz için sanal cüzdanınızda 44.92 TL’nizin olması gerekmektedir. Son 24 saatte %4.58 oranında bir değer kazanarak kullanıcılarının da güzel bir kazanç elde etmesini sağlamıştır. NEAR coinin son 24 saatteki işlem hacmi ise 481,416,254.68 Türk Lirası değerindedir. İşlem hacmi diğer alt coinlerle kıyaslandığında ortalamanın biraz üstünde olduğu için yatırım yapabileceğiniz bir coindir. İşlem hacmi seviyesi nedeniyle yaptığınız yatırımlardan zararlı çıkma olasılığınız çok azdır.

NEAR Coin Nasıl Satın Alınır?

Binance borsasından satın alabilirsiniz. Satın alım işlemleriniz için sanal cüzdanınızda yeterli miktarda TL bulunmalıdır. Ardından Binance anasayfasına girip sol üst köşede bulunan “kripto al” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Kredi kartı/ banka kartı sekmesine tıklayarak sanal cüzdanınıza USDT yükleme işlemini gerçekleştirin. Bu işlem sonrasında açılan USDT sayfasında NEAR coin diye aratıp, istediğiniz miktarda NEAR coin alımınızı gerçekleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.