PROM Coin Nedir? Güvenli mi?

PROM Coin Nedir? Güvenli mi?

PROM coin; pazarlama, Medikal ve Sigorta veri pazarı gibi piyasalar için kurulmuş Prometeus Network şirketinin sunduğu coindir. Bu şirket piyasadaki veri sorunlarını çözmeyi hedeflemektedir. Bu hızlı veri sorunu çözümlerine ise ancak PROM coin kullanarak ulaşabilirsiniz. PROM coin, kripto para piyasasının Binance isimli ünlü borsasında listelendiği günden beri ise topla %300 bir yükseliş göstermiştir. Alt coinler içerisinde oldukça rağbet gören ve kazandıran bir coindir.

PROM Coin Borsasında Son Durum Nedir?

PROM coin, kullanıcılarına özel sunduğu kolaylıklarla zaten yatırımcıların ilgisini çekmişti. Fakat Binance borsası listesinde yer alması çok daha büyük bir etki yarattı ve toplamda %300 değer kazanarak hisse sahiplerinin de yüksek miktarlarda kâr etmesine sebep oldu. Yükselişine hala devam eden ve hisse sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam eden bir coindir. Güncel olan verilere bakılırsa şu anda bir PROM coin, 64.41 dolara denk gelmektedir. PROM coinin işlem hacmi ise son 24 saatte 257.119.000 dolara ulaşmıştır. Bu işlem hacmi alt coinler içerisinde çok yüksek sayılacak seviyededir. Bu nedenle bu coine yatırım yaparken zarar etme endişesi duymanıza gerek yoktur. Güvenle yatırımınızı yapabilirsiniz. Ayrıca PROM coin, geçen hafta %674.27 bir fiyat artışı gösterirken son 24 saat içerisinde de %19.52 oranında iyi bir artış gösterdi.

PROM Coin Nasıl Satın Alınır?

Prom coinleri Binance üzerinden satın alabilirsiniz. Bunun için sanal cüzdanınızda bulunan coinlerinizi TL’ye çevirebilirsiniz veya TL yükleyebilirsiniz. Ardından Binance borsasının coin satın alma ekranında PROM coin yazılı butona dokunarak cüzdanınızdaki miktar kadar coin alabilirsiniz. Ayrıca bir PROM coin kaç TL? diye merak edecek olursanız, bir PROM coin 523,49 Türk Lirası değerine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir