PROS Coin Güvenilir mi?

PROS Coin Nedir? Güvenilir mi?

Dev kripto para borsası, Binance listesinde geçtiğimiz aylarda PROS coine yer verdiğini açıklamıştı. Bunun üzerine ise PROS fiyatları %72 arttı. Bu coin, açıklamadan şu an bulunduğumuz güne kadar ise tam olarak %700 bir fiyat artışına sahip. PROS coin, ETH ve Binance Smart Chain alt yapılarına sahip olduğundan alım- satım işlemi oldukça hızlıdır. PROS coinin mevcut fiyatı 5.1 dolardır. Son 24 saatlik işlem hacmi  10.771.600 dolar olarak bilinmektedir. Alt coinler arasında ortalama bir işlem hacmine sahiptir. Kısa bir süre sonra tekrar değerlenmesi olasıdır. PROS fiyatı geçen haftaya göre %172.5 artarken 24 saat önce ise %0.01 bir düşüş görüldü.

PROS coin kendi adını aldığı Prosfer diye bir platforma sahiptir. Bu platform ise kullanıcılarına çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. Örneğin, platformda 1,4,24 saatlik havuzlar bulunmaktadır. Bu havuzlar kullanıcıların kazançlarının en üst seviyeye ulaşmasını sağlıyor ve o en üst seviyede işlem yapmasını kolaylaştırıyor. Ayrıca bu borsanın kendine ait de anlaşmaları ve sigorta anlayışı vardır.

Hangi Borsalarda PROS Coin ile İşlem Yapılır?

Binance borsasının duyurusu üzerine değer kazanan bu coini ayrıca Bilaxy, HitBTC, OX Protocol, Uniswap gibi borsa sitelerinde de listelenmektedir. Binance borsasında ve HitBTC borsasında ETH; Bilaxy, Uniswap, Ox Protocol borsalarında ise dolara sabitlenmiş USD coin ile eşleştirerek işlem yapabilirsiniz.

PROS Coin Alınmalı Mıdır?

PROS, artık Binance gibi büyük bir borsada da listelenen bir kripto para olduğundan korkmamak gerekir. Fakat şu sıralar fiyatında artışlar beliren coin daha sonrasında bu artış istatistiğini koruyabilir mi? sorusuna net cevap verilmez. Ama VAI coin gibi alt coinlerden daha yüksek bir işlem hacmi olduğundan yatırım için tercih edilebilir bir coindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.