Ramp Coin Güvenilir Mi?

Ramp Coin Nedir? Güvenilir Mi?

Ramp Coin,  Binance Smart Coin listesine girmesi ile oldukça büyük bir avantaj yakalamıştır. Binance, dünya çapında ve ülkemizde en çok güvenilen kripto para borsalarındandır. Bu sebepten Ramp Coin’in Binance altyapısı altında listelenmiş olması, borsada işlem yapılma olasılığını da arttırmıştır. Ramp Coin yatırımcılar için faydalı olabilmektir. Merkezi olmayan bir finans projesidir. Yatırımcılar bu Coin üzerinden staking işlemi yapabilmektedirler. Ramp projesi kapsamında, kripto para borsasında Ramp Coin kullanıcıları oldukça iyi gelir elde etme imkânı bulabilmektedirler. 1 Mart 2021 tarihinde Binance Smart Chain sisteminin listesine alınmıştır. Erc-20 tabanı kullanılmaktadır.

Ramp Coin’in Diğer Kripto Paralardan Farkı Nedir?

Blockchain sistemleri içerisinde token’ları verimli bir şekilde desteklemek, ağ ve likidite tasarımları kullanılarak yapılmaktadır. Ethereum’dan farklı belirli bir token kullananlar, tokenları Ethereum’da kullanabilmek için stabil coinlere dönüştürmektedirler. ERC-20 tabanına sahip stabil coinler Ramp DeFi likidite havuzunda kullanılabilmek için eUSD’ye çevrilebilir. rUSD’ye sahip kullanıcılar, Ethereum’dan farklı Blockchain’ler üzerinde kilitli fonları kullanabilmektedirler. Bunun yanı sıra stabil coinlere dönüşümünün ardından stake teşvikleri kazanabilmektedirler. eUSD sahipleri ise, DeFi protokolü çerçevesinde likidite bulundurma fırsatıyla faiz kazanabilmektedirler. Ramp Coin’i diğer kripto paralardan ayıran fark, işte bu özelliğidir.

Ramp Coin’in Piyasadaki Durumu ve İşlem Gördüğü Kripto Para Borsaları

Ramp Coin’in döviz piyasalarında ki şu an ki verilere göre mevcut fiyatı 0,52 USD olmuştur. 24 saatlik ölçümler baz alınarak belirlenen Ramp Coin işlem hacmi ise, 15, 875, 700’dür. Ramp Coin geçen haftaki mevcut fiyatına göre artış gösterdiği anlaşılmaktadır. Kripto para birimi fiyatı ise, gün sonundaki verilere bakıldığında yüzde 3,22 arttığı gözlemlenmektedir. Son verilere göre piyasadaki değeri ise, 143, 375, 000’dır.

Ramp Coin güvenilir mi? Bu Coin’i kullanmak riskli olabilmektedir. Çünkü gün içerisindeki hacmi düşük seyir göstermektedir. Kullanmanız halinde dikkatli olmanız gerekmektedir. Ramp Coin’in işlem gördüğü başlıca piyasalar;

  • Binance
  • FTx(spot)
  • Bibox
  • Gate.io
  • MXC

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir