REEF Coin Nedir? Güvenilir Mi?

Reef Coin Nedir? Güvenilir Mi?

Kripto para borsasına her geçen gün yeni alt coinler eklenmekte. Son zamanlarda adı sıklıkla duyan reef coin’i sizler için inceledik. Reef coin güvenilir mi? Sizlere açıklamaya çalışacağız.

Polkadot’un desteklediği reef coin zincirler arası işlem yapan defi programıdır. 12 mayıs 2021 tarihinde paribuda alım satıma sunulmuştur. Bu tarihte %30 kâr oranı ile Türk yatırımcıların dikkatini çeken reef coin yüksek işlem hacmine ulaştı. Kullanıcılar portföyünde bulundurmak istedi.

12 mayısta ülkemizde işleme açılan reef coin 2020 yılının 2 yarısında üretilmiştir. Denko Mancheski bu coinin yaratıcısıdır. Dünyadaki işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan binancede aynı yılın aralık ayında işleme girdi. Burada usdt/reef çifti baya ilgi gördü. reef coin ortaya çıkışından günümüze sürekli büyüdü.

Reef coin’in Piyasadaki son Durumu

Reef Finance kripto para borsasında 127. Sırada yer almakta. Bize göre güvenilirliği olmayan reef coin aralık ayında binance de 0.016 usdt’den işlem görmeye başladı ve güven tazeledi. Yerel kripto borsası olan parıbuda da tabelaya girince güvenimizi iyice kazandı. Yazının yazıldığı esnada 0.043 usdt’den binancede, 0.37 Tl de paribuda fiyatlanıyor.

Reef coin yüksek fiyat dalgalanmalarında etkilenebilecek bir alt coindir. Bu yüzden işlem açarken dikkatli olunmalı. Bizimde ön yargılarımız kıran reef coin 2-3 yıl içinde 1 usdt’yi bulacağını düşünüyoruz. Teknik olarak baktığımızda kripto paraların yükselişi bu coini olumlu etkileyecektir. Şuandaki işlem hacmi çok yüksek ve bu fiyatlara yansıyor. Reef coin aldıysanız sabırla beklemenizi tavsiye ederiz. Sizlerde bu coinle ilgili fikirlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

One thought on “REEF Coin Nedir? Güvenilir Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir