ROSE Coin Güvenli mi?

ROSE Coin Nedir? Güvenli mi?

ROSE coin, Oasis Network platformunun sunmuş olduğu bir alt coindir.  Bu platformun en büyük amacı gizliliktir. Ağda bulunan tüm veriler belirli bir şifreleme yöntemi ile şifrelenmiştir. Sembolü olan gül yani ROSE ise gizliliğin sembolü olarak bilindiğinden bu isim ve gül sembolü seçilmiştir. ROSE coin satın alarak Oasis Network platformunda ParaTime seviyesindeki geliştirmeleri yapmak için kullanılan akıllı sözleşmelerin ödemeleri yapılmaktadır. ROSE coin, ERC- 20 üzerine kurulu bir sistem olmasına rağmen ETH’den daha hızlı çalışmaktadır. Merkezi sistem ile yönetilmeyen bir coindir.

ROSE Coin Piyasasındaki Son Durum Nedir?

ROSE coin, en etkili sıçrayışını kripto para dünyasının ünlü borsası Binance listelerinde yer aldıktan sonra yaşamıştır. Verilere göre listede yer aldıktan son tam %400 değer kazanarak kullanıcılarının yüzünü güldürmüştür. Şimdilerde de fiyat artışını ve değer seviyesini koruyarak kripto para dünyasında 226. Sıradaki coin olmuştur. Güncel verilere göre şu anda bir ROSE coin, 0,16 dolara denk gelmektedir. Geçen hafta fiyatında %30,51 oranında bir artış ivmesi kazandı ve son 24 saat içerisinde de fiyatı %2.18 artarak yakaladığı yükseliş ivmesiyle devam etmektedir. ROSE coinin son 24 saat içerisindeki işlem hacmi ise 14.790.500 dolara denk gelmektedir. İşlem hacmi çok düşük olmasa da ortalama bir seviyededir.

ROSE Coin’e Yatırım Yapılmalı Mı?

Yatırım yapmak için ROSE coin satın almak isterseniz bu coine çok yüklü bir miktarla yatırım yapmamanızı öneririz. Çünkü işlem hacminin seviyesi ortalama bir seviye olduğu için dengeler her an değişebilir. Ayrıca bu tarz alt coinler uzun vadede değil al- sat işlemi sayesinde size güzel kazançlar bırakacaktır. ROSE coini satın alma işlemlerini Binance veya HBTC borsasından gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.