SFP Coin Nedir? Güvenilir mi?

SFP Coin Nedir? Güvenilir mi?

SFP Coin, 2018 yılında kurulan SafePal protokolünün kripto para dünyasına sürdüğü bir alt coindir. SFP Coin’i merkezi sistemle yönetilmeyen bir coindir. Merkezi sistemle yönetilmediğinden dolayı da herhangi bir merkez tarafından kontrol altına alınmayan coindir. SFP Coin’in projesi ise kripto para yatırımcılarının varlıklarını güvence altına alan, güvenlik sistemi güçlü bir sanal cüzdan deneyimi sunmaktır. Ünlü kripto para borsası Binance sisteminin de desteklediği bir sanal cüzdandır. Binance tarafından destek gören projenin coini de oldukça değer kazanmıştır.

Bir SFP Coin Kaç Dolardır?

Binance tarafından da desteklenen SFP Coin güncel verilere göre şu anda 2,68 dolar değerini karşılamaktadır. Bu aralar yükseliş ve düşüş yaşayan bu coin geçtiğimiz hafta fiyat grafiğinde %16.6 oranında bir artış yakalarken son 24 saat içerisinde %6 oranında bir düşüş gösterdi. SFP Coin’in son 24 saat içerisindeki işlem hacmi ise 51.797.300 dolar değerinde bir hacimdir. İşlem hacmi sayesinde yatırımcılarına güven veren SFP Coin’e güvenip yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Eğer düşüş yaşarsa işlem hacmi nedeniyle kolaylıkla satıp zarara uğramamış olursunuz.

SFP Coin Nasıl Satın Alınır?

Bir SFP Coin satın almak için öncelikle hangi borsalarda yer aldığını bilmeniz gerekmektedir. SFP Coin, başta Binance olmak üzere birçok ünlü borsaların alt coin listesinde yer almaktadır. Binance borsası haricinde:

  • Bkex
  • Gate.io
  • MXC
  • CoinTiger
  • Julswap
  • PancakeSwap
  • 1inch Liqudity Protocol (BSC)

 gibi borsalarda yer almaktadır. Kullandığınız borsanın sitesine girip “kripto para satın al” butonuna basarak SFP Coin sahibi olabilirsiniz. SFP Coin’ler Türk Lirası üzerinden de satın alınabilmektedir. Bu nedenle sanal cüzdanınızda Türk Lirası bulundurmalısınız. Bunun içinde ya cüzdanınıza para yüklemelisiniz ya da elinizde bulunan coinlerinizi bozdurmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.