SKL Coin Nedir? Güvenilir mi?

SKL Coin Nedir? Güvenilir mi?

SKL coin, SKALE Network’un kripto para piyasasına sunduğu kendi firmalarına ait bir coindir. Bu coini; Ağ güvenliği, ödemeler, yönetim gibi alanlarda kullanma imkanı sağlıyor. Ağ güvenliği kullanımında: SKL coin sahipleri blok zincirini doğrulayarak ve akıllı sözleşmeyi kabul edip yürüterek bu coinleri devredebilir veyahut aktarabilir. Yönetimde ise, SKL coinler bu Network ağındaki zincirler üzerindeki kararların onaylanmasında kullanılabilir. Ayrıca SKL coin sahipleri ödemelerde ise, aboneliklerini SKL coinlerini kullanarak ödeyebilirler. Bu SKL coin ile hedeflenen ise ETH coin uygulamalarını yüksek hız ve ucuz fiyata çalıştırmaktır.

SKL Coin’e Yatırım Yapılmalı mıdır?

Skale coin, Binance borsasında adını duyurmadan önce oldukça düşük bir işlem hacmine ve fiyata sahipken Binance borsasında yer alır almaz yüksek bir değere sahip olmuştur. Daha öncesinde bu coinde hissesi olan kullanıcılar ise bu ani yükselme ile güzel kazançlar elde etmiştir. Güncel durumda ise bir SKL coin 0.64 dolara denk gelmektedir. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 71.423.100 dolara denk gelmektedir. Geçen hafta fiyatı %42.97 artarken son 24 saatte ise fiyatında %6.74 bir düşüş görülmüştür. Alt coinler arasında oldukça iyi bir işlem hacmine sahip olmasıyla hisse sahiplerine ve bu coini satın almak isteyenlere bir güvence vermektedir. Eğer bir alt coin almak isterseniz bu coinin işlem hacmi iyi olduğu için bu coini tercih edebilirsiniz.

Bir SKL Coin Kaç TL’dir?

Güncel verilere göre bir SKL coin 5,31 TL’dir. Son 24 saat içerisindeki fiyat düşüşüyle en az 5.01 TL olmuş;  en yüksek ise 5.63 TL gibi bir fiyata ulaşmıştır. Son bir ay içerisinde ise 3.39 TL ile 7.08 TL arasında değişim göstermiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir