Süper Coin Güvenilir Mi?

Süper Coin Nedir? Güvenilir Mi?

Süper Coin bir proje olarak,  Super Farm tarafından oluşturulan birden fazla zincirli, bir DeFi ve NFT altyapısı ile ortam sağlayabilen bir projedir. Peki, süper Coin ayrıntıları nelerdir? sorusu hakkında detaylı bilgileri yazımızda açıklayacağız. Süper Coin, Super Farm’ın içerisinde kullanılan yerel olarak yardımcı program belirteci olduğu bilinmektedir. Bu Coin’ler, belirli işlevlerde kullanılabilmektedir. Bu işlemler;

  • Süper Coin sahipleri, ağ yönetim kararlarıyla ilgili oylama yapabilmektedir.
  • Süper Coin’lerle, platformunun temel unsurlarına ulaşabilmek için gerekli olan ücret ve satın alma işlemleri yapılmaktadır.
  • Staking ödüller kazanabilmektedirler
  • Süper Coin’ler NFT ödüllerine sahip olabilmek için platformda ortak olarak kullanılan çiftliklerde stake yapılarak NFT farming ödüllerine sahip olabilirler.

25 Mart itibari ile en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, Super Coin’i listesine almıştır. Binance kripto para borsasını kullananlar, SUPER/BTC, SUPER/BUSD ve SUPER/USDT çiftleri ile işlem yapmaya bu tarihte başlamışlardır.

SuperFarm Nedir ve Ne İşe Yarar?

SüperFarm platformu, herhangi bir kod gerektirmeyen, tasarlanan NFT’leri kişisel ve özel olan kurallar çerçevesinde oluşturulabilen platformlardır. Bu platformun süper token olarak adlandırılan kendine özel tokeni bulunmaktadır. Bu tokenler, merkezi bulunmayan çapraz zincir SuperFarm ağını kuvvetlendirmektedir. Super tokenleri satın alarak hesabınızda bulundurabilirsiniz ve kripto para borsasındaki hizmetlerin durumuna bağlı olarak hesabınızda bulundurduğunuz tokenleri stake ettirebilmeniz mümkündür. Peki, stake etme işlemi ne demektir? Zincirdeki faaliyetlerini desteklemek için kullandığınız kripto paraları hesabınızda belli bir süre kullanmadan ya da transfer etmeden, hesabınızda bulundurma durumudur.

Super Coin Piyasadaki Durumu

SuperFarm, Binance, Crex24, Yo Bit, Freiexchange gibi kripto para borsalarından alınabilmektedir. Süper Coin’in bugünkü ölçümlere göre piyasadaki mevcut fiyatı 0,02 USD’dir. 24 saatlik işlem hacmi ise 19 USD’dir. 24 saatlik değişimi yüzde 705,11’dir. Şu anki piyasa değeri 1, 217, 440 USD’dir. Peki, Süper Coin kullanmak güvenli midir? Piyasadaki hacmine bakıldığında, bu coini kullanırken temkinli olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.