TKO Coin Nedir? Güvenilir Mi?

TKO Coin Nedir? Güvenilir Mi?

Kripto para piyasası bu aralar çok aktiftir. Birçok Coin piyasaya eklenmektedir. Bunlardan bir tanesi de Toko Crypto’dur. Endonezya merkezli olan ve Endonezya’nın en büyük borsalarından olan, Tokocrypto’nun para birimidir. TKO şu anda Binance coin tarafından 0.10 dolar olarak satışa çıkmıştır. TKO’yu diğer para borsalarından ayıran fark, bir token modeline sahip olmasıdır. TKO 7 Nisan’da satışa sunulmuştur. TKO Coin, Biance listesinde geleceği parlak coinler arasında yerini almaktadır. Analist yorumlarına bakılırsa, TKO Coin’in değerinin yükselmesi bekleniyor. Daha yeni bir Coin olmasına rağmen, piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Analistler, 2021 ikinci yarısında TKO’nun, 4 doların üstüne çıkacağını beklentisi içindeler. Güncel verilere göre TKO fiyatı USD 3.33, 24 saatlik değişimi yüzde -1,75, piyasa değeri USD 249, 209, 24 saatlik hacmi ise USD 99,624, 700’dür. Yatırım yapmak için güvenilir bir coin olarak görülmektedir.

TKO Coin Nasıl Alınır?

TKO’yu almak için yapmanız gereken, Binance’ye ya da Gate.io kripto para borsası platformlarından birine giriş yapmalısınız. Daha sonra bu sayfaya kayıt olmalısınız. Karşınıza çıkacak tabloda, sizden istenilen bilgileri doldurup, hesabınızı açmış olursunuz. Ardından karşınıza yeni bir ekran gelecektir. Burada para yatırma butonuna tıklayarak, karşınıza çıkan ekranda para birimi, para tutarı, yapacağız para transferleri seçilir. En son adım, kripto para alımıdır. İstediğiniz kripto para biriminden TKO’yu seçerek, istediğiniz miktarda TKO Coin satın alma işlemi yapabilirsiniz.

TKO Coin Sonuç

Endonezya’nın para birimi olan Tokocrypto’nun para birimi olan TKO, analistleri oldukça fazla etkilemişe benziyor. Bu coinden yüksek performans beklemektedirler. Kısa süre içinde 4 doları aşması bekleniyor. Bu coinin ilerleyişini hep birlikte göreceğiz. TKO Coin diğer para birimleri arasında yüksek para oynaklığına sahip olduğu bilinmektedir. Bu Coini almayı düşünüyorsanız, öncelikle piyasadaki hareketliliğe bakmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.