TLM Coin Nedir? Güvenilir mi?

TLM Coin Nedir? Güvenilir mi?

Kripto para borsalarının en büyük piyasasından biri olan Binance, Launchpool’daki projelerden 19. projenin Alien Worlds Trillium (TLM) olacağını açıklamıştı. Bu sayede Binance Coin ve BUDS sahipleri, 7 Nisan’dan başlayıp, bugüne kadar olan süreçte TLM’den token kazanmışlardır.

Peki, TLM nedir? Sorusunun cevabını ise açıklıyoruz. TLM, oyuncuların NFT’lerle rekabet ortamında olduğu bir ekonomik simülasyon olduğu bilinmektedir. Bu simülasyondaki oyuncular, rakip merkezi bulunmayan kuruluşları denetlemek ve ek oyunları ulaşmak için ve TLM için rekabet etmeye teşvik etmektedirler. Stratejilere göre oyunlara en uygun NFT’leri satın alarak bir araya getirmektedirler. TLM’deki oyuncular madencilik yapmak, oyun içinde görevlere katılıp, o görevleri tamamlamak ve savaşlara katılmak gibi dijital oyun öğelerine sahip olabilmektedirler. Bununla birlikte gezegen DAO’nun meclis üyeleri seçip, yönetime katılarak, oyunun seyrini değiştirebilirler.

TLM Coin Nasıl Kullanılır?

Alien Worlds Metaverse’de TLM yerel fayda belirtisidir. Peki, bu nasıl kullanılmaktadır?

Stake etme, gezegen yönetimi, oynanış teşvikleri, oyun içindeki para birimi ve NFT satın alımı işlemlerde kullanılmaktadır.

  • Stake etme işleminde, TLM ve NFT madenciliği yapmak için oyuncular seçtikleri bir TLM hisse alabilirler.
  • Trillium yani TLM gezegen yönetiminde ise, TLM’ye sahip olan kişiler gezegendeki yönetime ve ödüllere kalabilmek TLM’yi stake edebilmektedirler.
  • Oyun içi para birimleri ise, TLM jetonları, oyunların, oyun içindeki öğelerinin seviyelerini yükseltmek ve satın alabilmek için, görevlere ve oyun içindeki diğer aktivitelere ihtiyaç duyulan para birimleridir.
  • NFT satın alımında ise, oyun içi öğeler, oyunlarda görevlerin tamamlanmasında veya TLM madenciliği yapımı ve savaş katılımlarına yardımcı olabilmek için NFT basılmaktadır.

TLM Coin Piyasadaki Durumu

  TLM Coin bugünkü piyasadaki durumu hakkında detayları bu yazımızda açıklıyoruz.

  • TLM’nin bugünkü fiyatı, 0,46 USD’dir.
  • TLM’nin bugünkü değeri, 566,238 USD’dir.
  • 24 saatlik ölçüme göre TLM’nin değişimi ise, %5,02’dir.
  • 24 saatlik ölçüme göre TLM’nin hacmi ise, 95, 723, 00 USD’dir.

TLM’nin piyasadaki hacmi fazla olduğu için güvenilir bir kripto para olarak kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir