TRU Coin Nedir? Güvenilir mi?

TRU Coin Nedir? Güvenilir mi?

TRU coin, TrueFi platformunun kullanıcılarına sunduğu bir coindir. Bu platformda teminatsız krediler güvence altına alınır ve uzun vadeli kredileri, yatırımları güvence altında tutar. Bu nedenle de bu coini daha uzun vadeli düşünen kullanıcıların satın alması doğru olacaktır. Daha önceleri sadece kendi platformunda listelenen bu coin artık kripto borsa piyasasının marka haline gelmiş Binance borsasında da listelenen bir coindir. Bu da TRU coinin değerini oldukça arttırmıştır. Listede yer aldığı gün fiyatı %35 oranında artmıştır. TRU coinin şu andaki mevcut fiyatı 0.44 dolardır. İşlem hacmi ise 13.504.200 dolara ulaşmıştır. İşlem hacmi ortalamanın biraz altında olmasına rağmen fiyatı geçen hafta %48.22 arttı. Son 24 saat içerisinde de %13.16 seviyesinde artarak kullanıcılarının yüzünü güldürmüştür.

TRU Coin ile Hangi Borsalarda İşlem Yapılabilir?

TRU coin daha öncelerinde sadece kendi platformu üzerinde yayınlanan ve işlem yapılabilen bir coin iken Binance listelerinde yer almasıyla birden fazla borsada da yer almaya başladı. Binance dışında FTX (Spot), Hotbit, Gate.io, ZG.com gibi borsalarda da listelenmektedir. Bu borsalardan birinden satın alarak al- sat işlemlerinizde bu coini kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu borsalarda bu coini Türk lirasına da çevirebilirsiniz. Bir TRU coin 3.60 TL’dir. Bu fiyat tabii gün içerisinde bile hızlı bir şekilde değişebilmektedir.

TRU Coin En Fazla Ne Kadar Düşüş Yaşar?

TRU coini, TL bazlı ele alırsak şu anda 3.60 TL’ye karşılık gelmektedir. Son bir aydan beri en düşük 2.31 TL olarak piyasada yer almıştır. Son 24 saat içerisinde ise en düşük 3.12, en yüksek ise 3.68 fiyatıyla piyasadaki yerini almıştır. Çok sık düşüş- kalkış yaşadığından al-sat işlemlerinde kazançlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.