TVK Coin Güvenilir mi?

TVK Coin Nedir? Güvenilir mi?

TVK Coin, Terra Virtua blok zinciri tabanlı platformunun kripto para dünyasına sunduğu bir alt coindir. Platformun TVK Coin’e sunduğu proje ise oyun, film gibi eğlence dünyasına ve piyasasına hizmet etmeye yönelik bir projedir. Projenin kullanım alanları ise bilgisayar, cep telefonu, tabletler, web ve VR gibi siteler ve cihazlardır. Bu proje kapsamında oyun ve film dünyasındaki etkileşimlerde bulunulabilir ve gerekli olan ödemeyi TVK Coin ile yapabilirsiniz. TVK Coin’i aynı zamanda canlı yayın izlemek, yapılan turnuvalara katılmak için de ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.

TVK Coin Piyasasında Güncel Durum Ne?

TVK Coin, Binance borsasında da listelendikten sonra daha güven verici bir coin olmuştur. Binance listesinde yer alır almaz oldukça yüksek bir seviyeye ulaşan TVK Coin piyasasında son durum ise şöyledir. Bir TVK Coin, 0,54 dolardır. Geçen hafta fiyat yükselmesi yaşayarak %31.25 oranında fiyatı artan TVK Coin bu artışı daha fazla koruyamayıp son 24 saat içerisinde %9.97 oranında bir düşüş yaşadı. Son 24 saatteki işlem hacmi ise 27.536.100 dolardır. TVK Coin’in işlem hacmi diğer alt coinlere oranla gayet iyi bir seviyededir. Bu işlem hacmine sahip coinlere güvenmek yanıltıcı olmayacaktır.  TVK Coin’e yatırımlarınızı güvenerek yapabilirsiniz. İşlem hacmi sayesinde yatırımınız riskli bir coinde olmayacaktır. Dilediğiniz zaman satma işleminiz hızlıca gerçekleşecektir.

Bir TVK Coin Kaç TL’dir?

Son zamanlarda adından sıkça bahsedilen bu coinin en çok merak edilen kısmı ise kaç TL olduğudur. Bir TVK Coin, 4,60 TL değerindedir. 24 saat içerisinde fiyat grafiğinde iniş-kalkış yaşayan TVK Coin, en düşük 4.38 TL’ye düşmüştür. En yüksek  5.19 TL’ye yükselmiştir. Gün içerisinde %9.97’lik bir düşüş yaşamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir