TWT Coin Güvenilir mi?

TWT Coin Nedir? Güvenilir mi?

TWT Coin, Trust Wallet Token diye bilinen coindir. Trust Wallet ise bir sanal para cüzdanıdır. İşte bu cüzdanın da kendine ait para birimi TWT’dir.  Dünyaca ünlü Binance borsasında da yer alınca fiyatında oldukça yükselişe geçti ve kullanıcılarına güzel paralar kazandırdı. Yepyeni bir coin olduğu için, Binance listeledikten sonra kullanıcılara “Diğer tokenlerden daha yüksek risk oluşturması olası bir tokendir. Yatırım yapacak kullanıcıların bu projeyi iyi anlamış olmaları gerekir” tarzında bir uyarı metni hazırlamıştı. Fakat korkulan gibi olmadı ve kullanıcılarını zarara uğratmadı. TWT coinin şu an ki güncel fiyatı 0.76 dolardır. Son 24 saatlik işlem hacmi ise 85.007.600 dolar olarak hesaplanmıştır. TWT coinin fiyatı geçen haftaya oranla %39.5 bir artış göstermektedir. 24 saat içerisinde ise %14.64 oranında bir artış gösterdi. Piyasaya yeni sürülen alt coinler arasında en iyi işlem hacmine sahip coinlerden biri olmuştur. İşlem hacmi diğerlerine oranla bu kadar iyiyken, paranızı buraya yatırmanız daha doğru olacaktır.

TWT Coin Hangi Borsalarda Alınabilir ve İşlem Yapılabilir?

TWT coin gibi son zamanlarda artışa geçen ve kullanıcılarına kâr getiren bir coini satın almak isterseniz; Binance, Bkex, Hotbit, Gate.io, MXC, Bilaxy, Binance DEX, Hoo.com, Julswap gibi ünlü borsalardan satın alabilirsiniz. Özellikle Binance borsasından almanızı öneririz. Çünkü Binance borsası sayesinde daha hızlı bir şekilde alım- satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

TWT Coin Güvenilir Midir?

Şu an için iyi bir işlem hacmine sahip olan coin, kullanıcılarına yeterince güven veriyor. Kullanıcılarının birçoğu bu coini al- sat yerine uzun vadede kazandıracak coin olarak görüyor. Fakat al- sat işlemlerinde de oldukça güzel kazanç sağlatmıştır. İşlem hacmine bakılırsa güvenlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.