UFC Coin Güvenilir mi?

UFC Coin Nedir? Güvenilir mi?

UFC coin, dünyanın bilinen ilk çapraz zincir projesidir. UPOS protokolünün kripto dünya piyasasına UFC ismiyle sunduğu bir alt coindir. Merkezi sistemi olmayan, herhangi bir sistem tarafından kontrol edilmeyen bir platform olduğu için UFC coin de herhangi bir merkeze bağlı değildir. Bulunan blok zincirini gereksiz verilerle doldurmadan transfer işlemini kolaylıkla halledebilen bir projedir. Ayrıca akıllı protokol sözleşmeleri ile de coinlerinizi ve yatırımlarınızı güvencesi altına alır. Coin satın alımında karışık yöntemler yerine basit bir yöntem sunar ve sözleşme şartları, işlem ücretleri diğerlerine oranla daha esnektir. Tüm bu kolaylıklara ulaşmak için de UFC Coin sahibi olmanız gerekmektedir.

UFC Coin Piyasasındaki Son Durum Nedir?

UFC Coin, Binance borsasının listesinde yer aldıktan sonra çok hızlı zamanda güzel bir yükseliş yakaladı ve uzun süreler bu yükselişi korudu. Güncel verilere bakıldığında şu an bir UFC Coin 0.20 dolar değerindedir. UFC Coin geçtiğimiz hafta %18.36 gibi bir oranla tekrar yükselişe geçti ve UFC kullanıcılarının iyi bir kazanç elde etmesini sağladı. Fakat son 24 saat içerisinde ise %11.8 azalarak değer kaybetmeye başladı. UFC Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 14.617.200 dolar değerindedir. İşlem hacmi bakımından ortalama bir seviyede olduğundan ciddi yatırımların yapılmasını pek öneremeyiz.

UFC Coin Hangi Borsa Piyasasında Yer Alır?

UFC Coin, ani fiyat değişiklikleri ve işlem hacminin bu riske girecek kadar iyi olmaması nedeniyle sadece üç borsada bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise Binance borsasıdır. Binance borsası haricinde ZB ve EXX borsalarında kendine yer bulan UFC Coin’i satın almak için kullandığınız borsanın sitesinden “kripto para al” kısmına tıklayarak satın alma işleminizi yerine getirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.