VAI Coin Güvenilir mi?

VAI Coin Nedir? Güvenilir mi?

VAI coin, kripto para borsasına 2020 yılında sürülen yeni bir sanal para birimidir. VAI coin, ilk merkezi sistem İle kontrol edilmeyen coin olduğunu iddia etmektedir. Venüs’ün de desteklediği bir coindir. Vai coin, kullanıcılarına düşük fiyata yüksek hızlı bir kripto para borsası hizmeti sunmayı sağlıyor. Bunu ise Binance Smart Chain desteğiyle sunuyor. Bu coin daha çok alım- satım yaparak para kazandıran bir coindir. Uzun süreli yatırımlarda kullanılması pek önerilmez. İşlem hacmi ise güncel olarak son 24 saatte 8.333.310 dolara düşmüştür. İlk çıktığı zamanlar işlem hacminin çok daha yüksek olması sayesinde daha bilinen bir coin olmuştur. Son 7 günde fiyatı %3.84 azalmıştır. Son 24 saatte ise %1.56 fiyatı düşmüştür.  Bu sıralar fiyat olarak düşmesi ve kullanıcıların hisselerini satması işlem hacminde bir değişikliğe neden oldu. Eğer kısa sürede tekrardan değerleneceğini düşünüyorsanız yatırım yapabilirsiniz fakat işlem hacmindeki düşüş nedeniyle uzak durmanızda fayda vardır. Bu kadar sık düşüş- kalkış yaşaması da pek güven vermiyor.

VAI Coin Nasıl Satın Alınır?

VAI coin satın alabilmek için öncelikle Binance sitesinde bir hesaba sahip olmalısınız. Hesabınızda bu coini almak için yeterli bir miktar para olmalıdır. Ardından “kripto para al” butonuna tıklayın ve VAI/ BTC eşleşmesini seçin. Ekranda beliren “VAI satın al” butonuna tıklamanız yeterlidir. 

VAI Coin’e Yatırım Yapılır Mı?

VAI coin, piyasaya ilk sürüldüğünde bir patlama yaşadığı için şu sıralar herhangi bir patlama beklenmemektedir. Ama kripto para piyasasının çok değişken olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Şu anda fiyatı oldukça düşükken ufak bir miktar paranızı bu coine ayırabilirsiniz. Fakat yine de çok umut bağlanılmaması gereken bir coindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir