VIDT Coin Güvenilir mi?

VIDT Coin Nedir? Güvenilir mi?

VIDT coin, Vıdt Datalink protokolüne ait ve ismini de verdiği bir alt coindir.  Bu platformda amaç kullanıcıların dijital verilerini türlü dolandırıcılıklardan korumaktır.  Bir dosyanın doğruluğunun kontrol edilmesinin çok zahmetli olduğunu belirten kullanıcılar için Vıdt Datalink platformu bu dosyanın doğruluğunu kontrol etme görevini üstleniyor diyebiliriz. Bunun karşılığındaki ödeme işlemini de sizin dijital verilerinizin korunmasını da VIDT coin ile gerçekleştiriyor. VIDT coin ise bu özellikler kapsamıyla oldukça popüler bir coin olma yolunda ilerliyor. Özellikle Binance borsasında yer almasıyla da bu popülerliğini birkaç kat katladı.

VIDT Coin Piyasasındaki Güncel Durum Nedir?

Binance borsasının duyurusunun ardından değer kazanan VIDT coin son verilere göre şu anda 1.12 dolara denk gelmektedir. Geçen hafta fiyatı %65.35 gibi oranda ciddi bir artış göstermiştir. Son 24 saat içerisindeki fiyatında ise tam olarak %17.57 oranında bir atış görülmektedir. VIDT coinin son 24 saat içerisindeki işlem hacmi ise 5.093.930 dolar seviyesine ulaştı. İşlem hacmi bakımından diğer alt coinlere oranla düşük kalması nedeniyle pek de yatırım yapılması gereken coinlerden değildir. Fiyatlarındaki ani artışa rağmen işlem hacminin bu seviyede olması sizin de yatırımlarınızı riske atabilir.  Bu sebeple bu coine yatırım yapılacağı zaman yüklü bir miktar yerine daha ufak miktarlarda yatırım yapmak daha kazançlı olacaktır.

Bir VIDT Coin Kaç TL’dir?

İşlem hacminin düşük olmasına rağmen fiyat artışı %65’lerde olan bu coinin TL karşılığını ise herkes merak etmektedir. Bir VIDT coin, 9.32 TL’dir. Son 24 saat içerisinde en düşük 8.02 TL’ye düşüp, en yüksek  9.51 TL’ye yükselmiştir. Yani VIDT coinin TL değer aralığı 8 TL ile 10 TL arasında değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.