XVS Coin Nedir? Güvenilir mi?

XVS Coin Nedir? Güvenilir mi?

XVS Coin, Venus platformunun Binance blok zinciri üzerine kurulmuş bir alt coindir. Merkezi sisteme bağlı olmayan herhangi bir merkez tarafından yönetilip kontrol edilmeyen bir kripto para birimidir. Venus platformu,  satın alma ve borç verme gibi işlemlerin yerine getirildiği bir platformdur. Yeni bir kripto para almak için veya değeri sabit olan bir kripto para basmak için platformun sunduğu XVS coinlerinizi kullanmanız gerekmektedir. XVS Coin’lerinizi aynı zamanda teminat olarak da gösterebilirsiniz.

XVS Coin Piyasasındaki Güncel Durum Nedir?

Venus yani XVS Coin’leri sunduğu kolaylıkla ve sahip olduğunuz XVS Coin’lerinizin yarısını teminat olarak sunma imkanı vermesiyle oldukça ilgi gören bir coin olmuştur. Güncel verilere göre ise bir XVS Coin 137,78 dolar değerindedir. Geçtiğimiz hafta fiyat grafiğinde %68.93 gibi bir yükseliş göstererek hisse sahiplerini oldukça kazançlı çıkarmıştır. Son 24 saat içerisinde de %2.04 oranında bir düşüş yaşasa da kullanıcılarını oldukça kazançlı çıkarmıştır. 24 saat içerisindeki işlem hacminden bahsedersek eğer XVS Coin’in son 24 saat içerisinde işlem hacmi tam olarak 312.776.000 dolar değerindedir. Bu işlem hacmi diğer alt coinlere göre çok fazla yüksek bir seviyededir. İşlem hacminin yüksekliği nedeniyle bir alt coine yatırım yapmayı düşünüyorsanız XVS Coin’leri bunun için paha biçilmez bir yatırım olacaktır.

Bir XVS Coin Kaç TL’dir?

Kripto para piyasasında 122. sırada yer alan bu coin son zamanlarda oldukça yükseliş gösterip değerine değer katmıştır. Bir tane XVS Coin’i ise 1,032.74 Türk Lirası karşılığına sahiptir. Son 24 saat içerisindeki fiyat grafiğindeki verilere göre en düşük 958.74 Türk Lirası iken en yüksek 1,114.43 Türk Lirası seviyesine yükselmiştir. XVS Coin’i Binance borsasından alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir